Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen megtalálhatom még...

22 évesen megtalálhatom még az igazit?

Figyelt kérdés

2 komoly kapcsolaton vagyok túl.Nem tetszik senki,nem tudok olyan jól kijönni senkivel mint a 2 exemmel. Pedig már fél éve egyedül vagyok..


Megtalálhatom még valaha az igazit?


22/L


2012. jún. 24. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok jós,nem látok a jövőbe,nem tudom.
2012. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

én 2 éve vagyok egyedül és még így se adtam fel

miért ne találhatnád meg? nincs előírva hogy csak 20 éves kor alatt lehet :D

nekem se tetszik most senki, de ha még egy évig így marad, akkor elköltözöm más városba vagy kitalálok valami megoldást.

21/L

2012. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van barátnőm, akinek még sosem volt párja, biztos vagyok benne, hogy ő is megtalálja:)
2012. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megtalálhatod.


Jó, könnyen beszélek Férfi létemre, de még Én sem adtam fel, pedig 3 éve nem tudtam senkihez sem érzelmileg kötödni.

Ez van, az idö a javamra dolgozik.

2012. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23/F
2012. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én például nem hiszek olyanban hogy van igazi...Ha problémák adódnak meg kell őket beszélni, meg kell találni a közös megoldást, amennyiben ha az lehetséges... Nincs olyan, hogy mindig minden működik...

Ha a tökéleteset keresed akkor valószínű sose fogod megtalálni...

Attól is függ mik a paramétereid pl.: milliomos, 190 centis, jóképű, izmos, kedves, megértő, jó humorú, családcentrikus, intelligens, jó állással rendelkező.... Gondolom érzed, hogy azért mindent nem lehet úgy se kipipálni arról a listáról...


"Nem tetszik senki" Talán lentebb kéne adni az elvárásokat. Olyan nincs hogy nem tetszik senki, senkiben nincs valami szerethető, senki se tud a társad lenni, illetve te az övé...


"senkivel se tudok úgy kijönni mint a 2 exemmel" Oké, de velük se működött a kapcsolat, nem lehettek igaziak, még csak megfelelőek se, hiszen azért exek... Talán még nem vagy túl rajtok eléggé...Lehet mindenkiben őket keresed. De muszáj arra gondolni, hogy velük se működött, azért vagy most szingli....


Keresgélni kell ismerkedni, aztán majd jön valaki akivel kölcsönösen megszeretitek egymást. A tündérmesék viszont nincsenek, ideje felébredni.

2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"22 évesen megtalálhatom még az igazit?"


Úgy kérdezed mintha nem 22 hanem legalább 82 lennél (az idősebbek gondolom csak mosolyognak ezen a kérdésen)... Persze hogy megtalálhatod, van rá vagy 70 éved (csak használd is ki). Még valami: ne akard görcsösen a szerelmet mert akkor annál inkább elkerül! Előbb tanuld meg jól érezni magadat társ nélkül, fejleszd önmagad kívül-belül, éld az életed és amikor a legkevésbé számítasz rá akkor fog villámként becsapni az életedbe az amit annyira akarsz.

2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fiatalabb vagyok nálad, és mégis mosolygok a kérdéseden. De azt az igazság, hogy van, aki 50 évesen, a harmadik házasságában mondja, hogy igen, megtalálta, és van, aki sosem találja meg. Létezik egyáltalán? Dehogyis. Vannak, akikkel jól kijövünk, vannak, akikkel nem. Vannak, akik mellett sosem vágyunk másra, akivel ez kölcsönös, akivel minden jó. Ilyen embert bárki találhat - aki nem keresi görcsösen, és nem gondolja, hogy törvényszerű huszonévesen az igazihoz hozzámenni, neki szülni, majd egy életet végig ki nem hülő szerelemben végigélni vele. A világ ugyanis nem ilyen rózsaszín.


Olyat keress, akivel passzoltok, akivel egyezik a jövőképetek, életstílusotok, szeretitek egymást. Amíg nincs meg, ne ugorj bele egy rossz kapcsolatba, beleképzeve, hogy ő lesz az.

2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagy elkésve semmiről!Én 25 évesen találtam meg a párom. Nem izgultam (már) és nem görcsöltem.. Én is azt gondoltam, hogy nem lesz egyszerű.. megalkudni pedig nem akartam..egy férjes asszony
2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem 28 évesen sikerült.


Van akinek meg 30 után, egy elcs.szett házasság után a második férjével...

2012. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!