Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen megtalálhatom még...

22 évesen megtalálhatom még az igazit?

Figyelt kérdés

2 komoly kapcsolaton vagyok túl.Nem tetszik senki,nem tudok olyan jól kijönni senkivel mint a 2 exemmel. Pedig már fél éve egyedül vagyok..


Megtalálhatom még valaha az igazit?


22/L


2012. jún. 24. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán, csak ne told bele magad a depresszióba és a butaságokba!
2012. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak 55 évesen találhatod meg.


XD

2012. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még 30 évesen is megtalálhatod azt az embert akivel le tudod élni majd az életed. Az exek emlékétől nehéz szabadulni, nem is mindig lehet, de továbblépni és megtalálni a párod egyáltalán nem lehetetlen. Csak semmi kétségbeesés! (Saját tapasztalat: én 25 évesen voltam hasonló helyzetben, 2 hét múlva lesz az esküvőm, 28/L vagyok)
2012. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22 évesen? Inkább csak utána szokták keresgélni.
2012. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen találtam meg, egy 6 éves kapcsolat (majdnem házasság) és egy 4 éves titkos kapcsolat után. 3 és fél éve vagyunk együtt. Jövő pénteken esküvő! Én sem hittem benne, de 22 évesen még nem aggódnék. Bőven van időd rá és hidd el, biztosan meg fogod találni. Csak járj nyitott szemmel!
2012. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!