Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled, se nélküled. Hogyan...

Se veled, se nélküled. Hogyan tudtatok túllépni?

Figyelt kérdés
Krizisben van a kapcsolatunk. Szeret, én is szeretem őt, de mégis úgy érzem, hogy nem illünk össze, hogy sokmindenben másra vágynék, mint amit tőle kapok, ugyanakkor rengeteg olyan pozitiv tulajdonsága van,amit másban keresve sem találnék meg...sokmindenen változtatnék, viszont tudom, hogy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni...egyszerűen felemészt ez a helyzet...úgy érzem, mindketten sokat teszünk a kapcsolatunkért, de mégse jó..rendbe szeretném hozni, úgy érzem, a jó tulajdonságait másban nem találnám meg...hogy senki sem tökéletes, más másban nem lenne az, viszont ami benne zavar, azon meg nem tudok túllépni, igy nem vagyok boldog mellette...akik hasonló helyzetben voltatok, hogyan oldottátok meg?
2014. okt. 4. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Pár napja szakítottam párommal. Legszívesebben futnék hozzá vissza, de tudom, hogy nem vagyunk már boldogok együtt, de mégis sírok. xd De lesz jobb is! Örülök, hogy boldogabb lehet majd.
2014. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így! Idegesített a férjem akcentusa (külföldi), de pár különtöltött hét után már komolyan hiányzott, édesnek találtam. Kész voltam attól, hogy egy atlétával képes beindítani a mosógépet, de már leszartam volna, csak legyen mellettem. És így tovább. 4 hónapig voltunk külön, aztán újra összejöttünk. Sajnos, utána komolyabb problémáink adódtak és most válunk.

Neked kell érezned, hogy milyen mélységűek a zavaró tényezők. Ha úgy érzed, nem bírod, talán a szünet segít, hogy rájöjj, mi a jó megoldás.

2014. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem éretlen vagy 1 komoly kapcsolatra. próbálj randevúzni több férfivel, és talán majd megtalálod azt az embert akinek a "rossz "tulajdonságait el tudod viselni.Arra nem gondolsz hogy biztos neked is vannak olyan dolgaid vagy tulajdonságod amit a párod elvisel? ülj le vele és részletesen beszéld meg vele, de nagy jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak.Nem írtad mi a bajod a pároddal, mert lehet hogy éppen te vagy a hibás ebben a kapcsolatban és nem ő. Ne ragadj le 1 olyan ember mellett akivel boldogtalan vagy.
2014. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy szakítottam. Persze 1 hónap rémálom várt rám, mindent túl lehet élni és csak megerősödtem. Aztán végülis barátok maradtunk. Ha pedig mégsem tudnátok egymás nélkül élni, utána úgyis összejöttök újra. Aztán vagy előjönnek ugyanazok a hibák, vagy tanultatok belőle a szakítás árán.
2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Több ilyen kapcsolatom is volt, az utolsóból nagyon nehéz volt kilépni, 5 évig voltunk együtt, többször is szakítottunk közben, de aztán kibékültünk. Az utolsónál megmondtam neki, ha kimegy az ajtón, többet nem jön vissza, mert a problémákat meg kell oldani, nem elmenekülni előle. Ha x év múlva csinálja meg 2 gyerekkel a nyakunkon, az nem járható út. Elment, kilépett az életemből. Akkor már 100%-ig erős voltam és tudtam, h nincs értelme, ekkor már majdnem 29 éves voltam.


Nekem mindig is úgy jöttek ezek a dolgok, h a következő páromnál pont azok a tulajdonságok voltak meg, amiket az előzőből hiányoltam. Mindig újat és újat tanultam magamról, hogy mik azok, amik nekem tényleg igazán fontosak. 3-4 párkapcsolat után kialakult képem volt, h mi az, ami nekem elengedhetetlen és mi az, ami ugyan hiba, de együtt tudok élni vele és ezt kerestem.

A férjemnél én is tudtam a kezdetektől, hogy ő az igazi.

2014. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!