Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodjak meg...

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy megcsal-e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálom nagyvonalakban leírni a kérdésem kiegészítését: a párommal külön élünk, még viszonylag friss kapcsolat, négy hónapja vagyunk együtt.

Kb 3-4 hete megváltozott, 2-3 hete lett egy szobatársa (egyszobás garzonban lakik albérletben Bp-n), Tamás. Most nem írnám le részletesen, de több arra utaló jel volt, h a szobatárs valójában az exe. Azóta nem voltam nála, nem akar bemutatni a szobatársnak, stb.

Egyre több az erre utaló jel, de ez nekem nem elég. Meg akarok bizonyosodni róla. Igazából arra gondoltam, h egy olyan időpontban, amikor biztosan tudom, h nincs otthon a párom, vki becsengetne, és kiderülne, h a volt bnőjével lakik-e együtt. A cím, és időpont már megvan, de itt jelenleg nincs olyan kapcsolatom, akit meg tudnék kérni, h csengessen be.

Esetleg valakinek van ötlete, hogyan lehetne másképpen megbizonyosodnom erről? Nagyon fontos lenne, ezen a hétvégén szeretnék ezen túl lenni. Privát üzeneteknek is örülnék.

Előre is köszönöm a válaszokat.



#megcsalás #bizonyosodni
2014. okt. 2. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Menj oda beszélj egy lakóval a házból pl. házmesterrel. Mondd azt, hogy vidéki vagy most költöztél fel Bp.-re és egy barátod keresed. Nézted a kapucsengőn és a postaládán a nevét, de nem találtad meg. Add meg a párod nevét nyugodtan és adj személyleírást is.

Ezt neked kell végigcsinálnod!!!!

2014. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem jó a kapucsengő?
2014. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha a párom megtudná, h 'nyomozok' utána. Ha mégsincs igazam (vagy nem tudom bizonyítani mégsem, és tagadja), elég kellemetlen lenne a szemébe néznem ezek után... ezért volt az első gondolatom, h kivűlállóra van szükség.
2014. okt. 2. 21:57
 14/17 A kérdező kommentje:
Még régebben voltam nála, (mielőtt odaköltözött 'Tamás'), és mondta, h nem jó a kapucsengő.
2014. okt. 2. 21:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok, és amúgy sosem mehetsz fel hozzá?

Ez milyen már?

Szerintem ő alapból a párjával lakik, csak veled csalja őt, és ezzel a dumával etet, hogy most odaköltözött valaki, mert a párja már otthon van és nem akarja lebuktatni magát.

Max ha voltál nála régebben, az azért volt, mert éppen nem volt otthon a párja, de kellett egy ürügy hogy ne járj mostantól hozzá, hiszen a párja is otthon van

2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értem. A barátnőd a volt pasijával lakik egy garzonban? Akkor miért nem lépsz le most?
2014. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a párodat, hogy ki az akivel együtt lakik? Előbb-utóbb ki fog derülni ki az és egyúttal az is kiderül mennyire őszinte hozzád.

Mi az hogy nem akar bemutatni a szobatársának? 4 hónap alatt komoly érzelmek és összhang alakul ki két ember között, ha ez megvan nálatok, akkor miért ne mehetnél el hozzá, miért ne ismerhetnéd meg a lakótársát? Itt valami nem kerek.

2014. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!