Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodjak meg...

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy megcsal-e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálom nagyvonalakban leírni a kérdésem kiegészítését: a párommal külön élünk, még viszonylag friss kapcsolat, négy hónapja vagyunk együtt.

Kb 3-4 hete megváltozott, 2-3 hete lett egy szobatársa (egyszobás garzonban lakik albérletben Bp-n), Tamás. Most nem írnám le részletesen, de több arra utaló jel volt, h a szobatárs valójában az exe. Azóta nem voltam nála, nem akar bemutatni a szobatársnak, stb.

Egyre több az erre utaló jel, de ez nekem nem elég. Meg akarok bizonyosodni róla. Igazából arra gondoltam, h egy olyan időpontban, amikor biztosan tudom, h nincs otthon a párom, vki becsengetne, és kiderülne, h a volt bnőjével lakik-e együtt. A cím, és időpont már megvan, de itt jelenleg nincs olyan kapcsolatom, akit meg tudnék kérni, h csengessen be.

Esetleg valakinek van ötlete, hogyan lehetne másképpen megbizonyosodnom erről? Nagyon fontos lenne, ezen a hétvégén szeretnék ezen túl lenni. Privát üzeneteknek is örülnék.

Előre is köszönöm a válaszokat.



#megcsalás #bizonyosodni
2014. okt. 2. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
te miért nem mehetsz oda csengetni? kinyitja az ajtót, elmondod hogy szia, gondolom te vagy Tamás, sokat mesélt rólad a párom... elkezdtek beszélgetni stb. mondhatod neki hogy meglepetést akarsz okozni a párodnak azért jöttél előbb.
2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem leírni, h mindketten 24 évesek vagyunk.
2014. okt. 2. 21:02
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne olyankor ha te szemely szerint mennel el pl epp arra nartal es a baratnodet keresed??lehet az ex sem tudja hogy a1 a kozos baratnötök,igy le is buktathatod.

Na de viszont a leirtak alapjan nekembis az jut az eszembe hogy akivel lakik meg ha nem is az ex,de egyutt vannak.

2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én nem merek odamenni, mert:

1. ha tényleg Tamás nyitja ki, az elég kellemetlen lenne szerintem, mert egyértelmű lenne a szándékom. A párom nem szereti a meglepetéseket.

2. az ex tudja, hogy nézek ki, felismerne szerintem, és inkább megbizonyosodni szeretnék, mint konkrétan lebuktatni szemtől szemben az ex-szel.

2014. okt. 2. 21:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon fogsz találni olyan embert, aki odamegy helyetted, és vállalja ezt a nagyon kellemetlen szituációt. Senki másnak nincs hihető indoka oda becsengetni, csak neked. Magadnak kell megoldanod. A párod konkrétan mondta, hogy ne menj át hozzá? Ha igen, akkor már tudod is a választ. Ha nem, akkor kitalálhatsz bármit, lemerült a telefonod, úgyhogy nem tudtál szólni, de pont arra jártál, találkozol egy barátnőddel aki még pont fel tudott hívni, hogy késik egy órát, úgyhogy gondoltad addig beugrasz.. akármi. Inkább örülnie kellene neked, mint haragudni. Ha meg az ex nyit ajtót, akkor továbbállsz. Ha felismer téged, akkor meg elmondhatod, hogy a barátodhoz jöttél, de úgy látszik, át lettél verve. Miért is védenéd ezek után?
2014. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én úgy gondoltam, h az illető vmilyen konkrét ürüggyel csengetne be (aláírást gyűjt, stb).

Viszont azt nem vállalnám be, h én csengessek be.

Esetleg valakinek egyéb ötlet, vélemény?

2014. okt. 2. 21:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Eléggé gyáva vagy akkor. A Te érdeked, hogy megtudd, mi az igazság. Mást odakuldeni elég gyerekes.
2014. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha van kapucsengő, menj oda amikor tudod a párod nincs otthon. Csak csöngess fel..és figyeld, ki szól bele. Nő vagy férfi? Neked nem kell megszólalnod.
2014. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne bizonyosodj meg róla, hogy megcsal-e. Hagyd el, most. Ha hiányzik részedről a bizalom (most mindegy, hogy jogosan vagy jogtalanul, hogy megcsal-e vagy sem), akkor az a kapcsolat semmi sem ér. Se neked, se neki.
2014. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as: erre már én is gondoltam, csak sajnos nem jó a kapucsengő :(
2014. okt. 2. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!