Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye meginnt megcsal?

Ugye meginnt megcsal?

Figyelt kérdés
Ferjem tobbszor megcsal , mindig megbocsatottam tobbekozott a kislanyunk miatt. Ambar szeptember ota "tisztanak" tunt. Par napja haza jottunk (kulfoldon elunk) nagyiekhoz, parom otthon maradt.. Vissza akartunk menni mar ma de tegnap szolt hogy nalunk alszik egy baratja 2 napig valami vizvetekes problemak miatt.. gyanus volt de gondoltam oke.. Erre ma este facbookon irtunk es kerdeztem hogy skypozunk-e? erre o : talan jobb lenne ha nem mert a baratja mar alszik es o tul hangosan beszel.. Erre azt valaszoltam , hogy megsem kell szolalnod , kapcsold be a kamerat es mutasd az alvo baratod! Erre kilepett es semmi valasz! Mivel szeptemberben megigertem neki h az utolso eselyet kapja igy ugy dontottem el us hagyom, ebbe csak bele betegszem mar.. de mit gondoltok? valoban volt nala valaki? eleg indok ez? koszonom aki idot szant a kis sztorimra!
2014. júl. 26. 01:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
88%
Szerintem megcsal :-/ Elég nyomorék hazugságot talált ki xd
2014. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Argloss ***** válasza:
91%

Valószínűleg igen. Ez az ember egyáltalán nem szeret téged, hiszen folyamatosan megaláz téged és fájdalmat okoz.

A lányodnak nagyon rosszat tanítasz azzal, ha benne maradsz egy ilyen önkínzó dologban. Az ilyesmi kihatással lesz majd az ő kapcsolataira is a jövőben bármennyire is úgy gondolod, hogy ő ebből nem vesz észre semmit sem.

2014. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Utazz haza minél előbb,hátha még ott találod az illetőt!
2014. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha eddig is többször megcsalt, és te mindig megbocsátottad, akkor mit számít, hogy eggyel többször vagy kevesebbszer csal-e meg?


Szerinted mi tartja őt vissza a megcsalástól? Eddig sem veszített el, ezután sem fog.


Ezt is megbocsátanád, úgyhogy inkább ne nyomozz, hanem maradj boldog tudatlanságban!

2014. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Bár párkapcsolatom még nem volt, de szerelmes már voltam... Elég valószínűnek tartom, hogy ismét megcsal. Bár, lehet, hogy csak valami más "rosszat" csinált vagy ittak és már nem voltak túl jó állapotban. Az is lehet, hogy elmentek/elment valahova, amit el akar titkolni, ami nem túl bizalomgerjesztő, de nem feltétlenül jelenti, hogy megcsal. Viszont így, hogy korábban már volt rá példa elég gyanús. Mielőtt eljöttetek biztosan nem vettél észre rajta semmi furcsát? Nem járt el otthonról, túlóra vagy nem zárkózott el tőled? Esetleg nem kedveskedett furcsán sokat? Bár több megcsalás után, lehet, hogy már nem lenne bűntudata, de te jobban ismered mint én. Szerintem otthon kérdezz rá, hogy ki volt, mit csináltak meg kérdzgethetsz gyanús nőkről is, ha van sejtésed. Szerintem rögtön ne vond kérdőre, bár te érzed, nem tudom, hogy mit csinálnék a helyedben...Egyébként, korábban elmondta vagy kiderült, hogy viszonya van?

Mindenképpen elég indok. Borzasztó érzés lehet, hogy az ember, akit szeretsz összetöri a szíved. Azt hiszed, hogy szeret téged és megbízhatsz benne, közben pedig más nőre fordítja az idejét. Én biztos, hogy nem bírnám, hülyének érezném magam és megalázva, átverve. Ráadásul egy olyan embertől, akit szeretek... Megértem, hogy nem tudsz tőle elválni, ha szereted és a kislányod miatt, hogy egyedül maradtok meg, hogy ő mit érez, biztos nagyon ijesztő... Én nem tudok helyetted dönteni, szerintem én összetörnék és valószínüleg nem tudnék elmenni. Gondolkodj rajta, hogy mik a lehetőségeid, próbálj mérlegelni. Te ismered a férjed, hogy többször is megtenné-e, mit érez irántad és, hogy mit vár a házasságotoktól. Én kíváncsi lennék, hogy mi volt az oka a megcsalásnak, rákérdeznék és, ha az én hibám is lenne, akkor azon meg próbálnék változtatni, bár nem tudom, hogy a másik fél mennyire tehet erről. Rám azt mondják, hogy túl "tutyi-mutyi" vagyok és határozottabbnak, talpraesettebbnek kéne lennem. Szóval lehet, hogy nem én adom a legjobb választ, de még biztosan érkezik több is. Remélem, hogy nincsen semmi a dologban!:)

2014. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen,megcsal.Ez egy könnyű út a megcsalásra.Kicsit leplezhette volna akkor már jobban...
2014. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

#5 Látszik, hogy nem volt még párkapcsolatod.

Én kb. 13 évesen voltam olyan naiv, mint te.

2014. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
100% ek hogy novel volt a lakasba es ,megcsal! en a helyedbe ugy lapatra tennem hogy fustolne a k*va anyjat az ilyen pasiknak fuuuj
2014. júl. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj,de tuti,hogy megcsal.Apam is ilyen volt anyammal,de nem lepett ki anya.Nekem sem volt meg kapcsolatom,lehet emiatt is,kihatott az eletemre.Ez a ferfi lehet szeret teged vagy lehet csak egy biztos tampont kell neki.Ha szeret,akkor azert teszi,mert lehet kellene neki valami ,amit toled nem kap meg vagy izgalmas neki egy ilyen titkos viszony a masik novel.Noveli az egojat.Probald vele megbeszelni meg egyszer ,ha van ra anyagi keretetek keressetek fel egy parkapcsolati szakertot vagy neten is irhatsz valami szakertonek.:) Ha nem mukodik ,tenyleg nincs mas lehetoseg,mint elvalni.Viszont a lanyodnak se biztos,hofgy jo lenne akar csonka csalad akar egy olyan csaladban elni,ahol az apja ezt teszi.Merlegelni kell,remelem megtudjatok oldani.:)
2014. júl. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem akarod kirúgni, van egy másik lehetőség is, mégpedig édeshármasban élni, csak ahoz "jó gyomornak kell lenni". Ismerek ilyen miniháremet.
2014. júl. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!