Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye meginnt megcsal?

Ugye meginnt megcsal?

Figyelt kérdés
Ferjem tobbszor megcsal , mindig megbocsatottam tobbekozott a kislanyunk miatt. Ambar szeptember ota "tisztanak" tunt. Par napja haza jottunk (kulfoldon elunk) nagyiekhoz, parom otthon maradt.. Vissza akartunk menni mar ma de tegnap szolt hogy nalunk alszik egy baratja 2 napig valami vizvetekes problemak miatt.. gyanus volt de gondoltam oke.. Erre ma este facbookon irtunk es kerdeztem hogy skypozunk-e? erre o : talan jobb lenne ha nem mert a baratja mar alszik es o tul hangosan beszel.. Erre azt valaszoltam , hogy megsem kell szolalnod , kapcsold be a kamerat es mutasd az alvo baratod! Erre kilepett es semmi valasz! Mivel szeptemberben megigertem neki h az utolso eselyet kapja igy ugy dontottem el us hagyom, ebbe csak bele betegszem mar.. de mit gondoltok? valoban volt nala valaki? eleg indok ez? koszonom aki idot szant a kis sztorimra!
2014. júl. 26. 01:12
1 2 3
 11/21 omba ***** válasza:
85%

"Erre kilepett es semmi valasz! Mivel szeptemberben megigertem neki h az utolso eselyet kapja" -


na, szerintem ezt játszotta most el.

2014. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát sajnos ismerek ilyen sztorit, ahol ha nem akart hang- vagy videohívással Skype-olni a srác, az mindig akkor volt, ha nála aludt valaki, akinek nem kellett volna, és egyik sem tudott a másikról a két nő közül. Mondjuk ott valami jobb fedősztorija volt a fiúnak ennél az ottalvós vízvezeték-szerelőnél, mert eleinte nem gyanakodott a párja (khm, egyik sem...), pedig nem hülye.


Szerintem a legjobb verzió, ami nálatok lehetséges, az az, ha azért lépett ki gyorsan, mert megsértődött a gyanakvásod miatt; de aki többször is megcsalt már, az lássa be, hogy a gyanakvás jogos.


A korábbi megcsalásai viszonyok voltak vagy kalandok? (Mert az mondjuk elgondolkodtató, hogy egy kalandot talán nem olyan fontos még egy nappal megnyújtani, hogy emiatt késleltesse a hazautazásotokat és kockáztasson egy ilyen helyzetet.) Jó alaposan ki kellene kérdezni erről a vízvezetékgondról, és hogy miért lépett ki a kérésed után. Esetleg azt a bizonyos barátot is megkérdezni... de akár be lehet avatva. Eh, nem irigyellek, mert bevallom, én is arra gondolnék, amire te, pláne ilyen előélet után.


Arra a kérdésedre, hogy elég indok-e ez az elhagyásra: ha úgy érted, az újabb hűtlenség, amennyiben bebizonyosodik, elég indok-e, hát persze, hiszen ez az utolsó esélye. Hogy maga a gyanús eset elég indok-e: sajnos akár azt is lehet mondani, hogy igen, egyszerűen azért, mert azt mondod, belebetegszel ebbe. És érthető, mert nagyon mélyponton van az a házasság, ahol ennyire kell félned a férjed hűtlenségétől, méghozzá joggal, és ennyire nem segít neked, hogy ne félj. Hiszen ha van is valami elfogadható magyarázat erre a történetre, neki nagyon kellene igyekeznie, hogy eloszlassa a kételyeidet, és mit mondjak, nem igyekszik.


A korábbiak hogy derültek ki? Voltak a tegnap estire hasonlító sumákolásai, utólag lelepleződött gyanús meséi?

2014. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Biztos megint csal. Menjetek haza váratlanul. Akkor le is tudod buktatni.
2014. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom őszintén, hogy te is lúdas vagy ezzel a lányom miatt megbocsátokkal. Igen megcsal és meg is fog, ha már többször előfordult. De gondolom te ezek után is meg fogsz bocsátani.
2014. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Megcsalt, megcsal, megfog. Az ilyen dolgokon már nincs mit megbeszélni. Vagy csendben vagy, tűröd, elviseled, aztán egyszer csak elhagy, mert beleszeret valamelyik aktuális nőjébe. Vagy te lépsz.
2014. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, megint. És mindig meg is fog, ha nem teszed lapátra.
2014. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen!



Ugye elhagyod? Ugye ezt már nem bocsátod meg?

2014. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Megcsal mert megteheti. Nem fél hogy elveszíthet úgy is vele maradsz. Ne hagyd hogy ezt tegye veled. Kislányodnak se jobb így ebbe biztos lehetsz. Ideje lépned, hadd kaparjon utánatok, térjen észhez végre.
2014. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na hát azokat a tanácsokat, hogy menjETEK haza váratlanul, szerintem felejtsd is el gyorsan. Gondolom véletlen sem akarod kitenni a kislányotok annak, hogy egy idegen nénit talál ott, plusz az utána következő veszekedés végighallgatásának! Ha mégis mennél, egyedül tedd, a kislányra biztos vigyáznak a nagyszülők néhány napig. Addig ti meg tudtok beszélni mindent.
2014. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szerintem igen sot 99,9%.........

a helyedben kocsiba pattantam volna es megneztem volna azt a" baratot"......... innen ne alljak fel.. ha nekem ezt mondta volna a ferjem csapot papot ott hagytam volna a nagyinal es mentem volna rogton................. kidobnam a francba,es ha akarja latogathatja a gyereket....... ennyi

2014. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!