Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye meginnt megcsal?

Ugye meginnt megcsal?

Figyelt kérdés
Ferjem tobbszor megcsal , mindig megbocsatottam tobbekozott a kislanyunk miatt. Ambar szeptember ota "tisztanak" tunt. Par napja haza jottunk (kulfoldon elunk) nagyiekhoz, parom otthon maradt.. Vissza akartunk menni mar ma de tegnap szolt hogy nalunk alszik egy baratja 2 napig valami vizvetekes problemak miatt.. gyanus volt de gondoltam oke.. Erre ma este facbookon irtunk es kerdeztem hogy skypozunk-e? erre o : talan jobb lenne ha nem mert a baratja mar alszik es o tul hangosan beszel.. Erre azt valaszoltam , hogy megsem kell szolalnod , kapcsold be a kamerat es mutasd az alvo baratod! Erre kilepett es semmi valasz! Mivel szeptemberben megigertem neki h az utolso eselyet kapja igy ugy dontottem el us hagyom, ebbe csak bele betegszem mar.. de mit gondoltok? valoban volt nala valaki? eleg indok ez? koszonom aki idot szant a kis sztorimra!
2014. júl. 26. 01:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű szerintem! Te most már csak azon gondolkodj, hogyan tovább nélküle. Azt sem értem, miért nézted el, a többi megcsalást!?
2014. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!