Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagálna?

Szerintetek hogyan reagálna?

Figyelt kérdés

Most lesz a 18. születésnapom és a szalagavatóm is majd, de úgy gondolom nem tudnám megünnepelni mindkettőt. Mondjuk én nem is akarnám, de anyám felhajtást akar, mert hú meg há -.-

Úgy gondoltam, hogy megmondom anyámnak, hogy válasszon. Vagy a szalagavatót ünnepli vagy a születésnapomat. Őszintén mondva örülnék ha az előbbit választaná... Szerintetek hogyan reagálhat egy szülő egy ilyen kérdésre?



2014. okt. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
és ha a kettőt nem külön napon ünnepelnéd, hanem egyszerre?
2014. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A születésnap nem csak a te különleges napod, az övé is, sőt, igazán neki emlék az a nap.


A szalagavatón a szülők nagyon büszkék, az enyéim is megkönnyezték az enyémet, pedig nagyon nem jellemző rájuk.


Szívd fel magad és vállald be a kedvéért őket. Nem kell nagy felhajtás, de ezek az alkalmak nagyon fontosak nekik, biztos büszke rád, ennyit megtehetsz.

2014. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18-dik szülinap szerintem fontosabb esemeny,mint a szalagavato-en azt ünnepelnem.
2014. okt. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, mekkora gondok! :) nehogy fepressziós legyél! :D tartsátok együtt a két eseményt.
2014. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy foglalkoznak veled.

Szerintem a ballagás fontosabb esemény, mint a szalagavató, szóval ezért kár a felhajtás, nekem sem csináltak semmi ünneplést, csak eljöttek kiöltözve és ennyi.

A 18. szülinapja általában sok mindenkinek ekkor van, mivel általában akörül ballag el egy ember középiskolából :D

Hát nekem a 18. szülinapomat se fújták fel egyáltalán. Olyan volt mint a többi.

Kicsit irigyellek. Aztán majd ballagást is, meg az érettségit is ünneplitek?

Ezek azért alap dolgok, amin mindenki átesik, nem mindenki foglalkozik ennyire vele.

2014. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Büszke egy fenéket... csak akkor az, ha ilyen nagy esemény van. Egyik nap szeret másik nap kiabál.

Mivel én utálom, hogy megszülettem így utálom a születésnapomat is. Semmire se vagyok jó, így arra sem hogy az idejüket pazarolják rám. Nem azért írtam, mert hú, de nagy gond csak nem akarom hogy nyűg legyek!

Én nem akarok felhajtást, nem akarok a tömegben lenni, nem akarom, hogy engem nézzenek! Úgy írtatok ide mint nem is tudom hogy... Az a bajom, hogy én nem akarok kitűnni... el akarok bújni jó mélyre, hogy észre se tudjanak venni...

2014. okt. 3. 22:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs de akkor minek tetted fel a kérdést? Úgy tűnik határozottan megvan a véleményed a dologról, csípőből elutasítottál minden választ.
2014. okt. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!