Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is igy reagálna?...

Más párja is igy reagálna? Férfiak ti is igy álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Május 31-el megszünt a munkahelyem,nem kirúgtak hanem a cég elköltözött másik városba.A párom meg azóta folyton csesztet,hogy még mindig itthon vagyok.Nem volt 3 éves a gyerekünk amikor beadtam oviba.De szerinte már bölcsibe kellett volna min. 1 évesen és akkor nem itt tartanék.

Megjegyzem mindenhol keresek,mindent elvállalnék,de hiába adom be az önéletrajzot nem kapok munkát egyenlőre.Már minden ismerőst mozgósitottam,de eddig semmi.

Nagyon fáj,hogy mindig azt hallgatom,hogy nem itthon kellene ülnöm.Rengeteg ismerőse van de hiába mondom még nem kérdezte meg nekem.


2012. szept. 14. 18:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nem vagyok egy fillér nélkül szerencsére,tehát nem mondhatja hogy mindent ő fizet.
2012. szept. 14. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem én nem dolgozom a fizujat beosztom jol elvagyunk
2012. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatom, büszkén, hogy nem, nem minden férfi áll így hozzá.

Én most diplomáztam, június végén vettem kézhez a diplomámat, azóta már ugyan voltak ígéretes állásinterjúim, de munkám még nincsen. Az én párom azt mondta, hogy inkább keresgéljek, és csak azt vállaljam el, ami előbbre viszi a karrieremet, mégha fél évig kell is munkét keresnem. És megjegyze, hogy bár az egyetem alatt még voltak tartalékaim és ösztöndíjam, az pont annyira volt elég, hogy a diplomáig kihúzzam vele. Most teljes mértékben a párom tart el. Egyébként ő még azt is mondta, hogy igazából neki jó ez így, hogy én otthon vagyok, arany élete van, hogy így mindent megcsinálok, vacsorával várom, mi lenne, ha egyáltalán nem dolgoznék. Én ebbe azért nem mentem bele, hosszú távon nem tudnék itthon ülni, majd ha szülök, akkor oké, de addig semmiképpen... Mondjuk hozzá kell tennem, hogy itt az én fizetésem már csak plusz lenne, valószínűleg azt teljes egészében félre tudnnk tenni, mert elég jól keres...

2012. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Párom jól keres van ugyan hitelünk de attól még nem éhezünk.Én is mindent megcsinálok itthon.Mindig van meleg kaja,tiszta ruha,rend.Mindent elintézek a szereléstől az intézésekig. Nem fényezem magam tudom a mai világban kell a fizetés és eszem ágában sincs lustálkodni,dolgozni akarok.

2012. szept. 14. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,ne legyen igazam,de szerintem nem nagyon tud szeretni a férjed. Nekem nem kéne ilyen férfi.
2012. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem haragszom,köszönöm az őszinte válaszodat.Nekem is jutott ez már eszembe,hiszen ha szeretne akkor támogatna nem bántana.:(

Köszi a választ.

2012. szept. 15. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!