Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és nők! Mi a véleménye...

Férfiak és nők! Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM


minden férfi és nő ilyen? alapjában véve ez a probléma a párommal, vagy ez inkább az én hibám? ne fárasszam a csacsogásommal?



2012. szept. 6. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Olvass Pease könyveket. (Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?, A férfinak szex kell, a nőnek szerelem, Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nők?)


Nagyon érdekesnek fogod találni, és választ kapsz a kérdéseidre:)

2012. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok, köszi, utánanézek.
2012. szept. 6. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos megnéztem, amit a semmi dobozról mondott az igaz :D

Én is csak nemrég jöttem rá, hogy amikor a férjem elbambul akkor tényleg nem gondol semmire. Vagy olyan dologra amit nem mer elmondani, pl. szex után én még romantikáznék, ő meg vagy tényleg semmire nem gondol, vagy eszébe jutott egy dalszöveg amit még gyerekként hallott... szóval nem illik bele a hangulatba, ezért inkább marad a semmi :)

Viszont, van olyan amikor szintén csak bámul maga elé, és valami baja van, csak ő olyan típus hogy belőle ki kell húzni (ő mondta, hogy ezért hálás, mert van türelmem hozzá). Szóval nem egyszerű a szitu, mert meg kell a kettőt különböztetni.

Amit a nőkről mondott ugye az is igaz, mert nekem is szükségem van rá hogy panaszkodjak, de én igenis iránymutatást várok, hogy a párom mint külső szemlélő elmondja a véleményét. Ha csak ül és hallgat attól a falnak megyek. Szerencsére ő olyan hogy nem esik kétségbe, átgondolja és segít ahogy tud. Nem idegesíti a csacsogás, így ismert meg, ha nem így viselkedek, akkor már meg van ijedve hogy valami borzalmas dolog történt. :)

De szerintem ilyen nincs hogy a férfiak így, a nők úgy működnek. Többnyire igaz, de van kivétel. Van amikor a párom is úgy csacsog mint egy nő, hogy mit mondott a kollégája, hogy nézett a főnök, biztos utálja őt, másnap mosolyog a főnök akkor biztos most elégedett vele (a főnöke is férfi, mielőtt az lenne hogy tetszik neki).

Mondjuk én mindig is tudtam hogy a párom kicsit nőies gondolkodású, ami szerintem onnan adódik hogy az anyukája egyedül nevelte, és egy nővére van. :)

Szóval az a véleményem hogy van igazság a videóban, de nem minden csak fekete vagy csak fehér.


Milyen a párod? és milyen vagy te? szerintem nem lehet ilyen könnyen leegyszerűsíteni a dolgot.

2012. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Vélemény:

A videó régi, de poénos.

Te meg idegesítő lehetsz.

Az ellentétek(férfi-nő) vonzzák egymást. Ha nálatok már ilyen alap dolgok is problémát okoznak, akkor mi lehet ha valódi problémával szembesültök.

2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

persze az én párommal is lehet beszélgetni, sőt ő is szokott beszélni, nem azt mondom, hogy kuka.

de tényleg ilyen tipikus eset, hogy fekszik, kapcsolgatja a tévét, ha kérdezek vagy mondok valamit nem figyel egyáltalán. de ami még jobb, hogy ha valamit az adott műsorról kérdezek, arról sincs fogalma.

mintha el lenne veszve, vagy nem is tudom, hogy mondani.

érdeklődni az én dolgaim iránt, nem nagyon szokott, ha mondok neki valamit általában elfelejti.

vagy mondjuk beszélgetünk, és egy adott pontban hirtelen azt mondja, hogy jó akkor most már pihenjünk.

vagy magyarázok valami és közbe vág.

de viszont, ha azt csinálom, hogy nem szólok hozzá (nem durcáskodok, csak simán nem beszélek), akkor kérdezgeti, hogy mi a bajom, miért vagyok ilyen fura, haragszom-e?

nem értem, most akkor az se jó neki ha beszélek, meg az se ha nem?hogy van ez?

2012. szept. 6. 12:22
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es talán igazad van, lehet, hogy idegesitő vagyok. épp azért irtam ki a kérdést, hogy lássam mások véleményét.
2012. szept. 6. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a videó igaz, és nekem pl. pasi ajánlotta, így szerinte is. :)

Egyébként nem hiszem, hogy _minden_ férfi és nő ilyen, de a nagy részünk igen.

2012. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőlem, egész nap beszélhet a nejem. A pincébe úgy sem hallom mit mond.:)) Oda meg úgy sem jön, mert mindig zúg valami gép.:)))
2012. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, most megnevettettél. :)
2012. szept. 6. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van. A férjem az, aki állandoan dumál. Mindent korbeír és engem ez idegesít. En roviden és tomoren beszélek. Ami a szívemen, az a számon.


25N

2012. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!