Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak még ilyen férfiak?

Tényleg vannak még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Munkatársam, és egyben a barátnőm férjéről van szó. 3 gyermekes apa. A barátnőm bombázó csaj volt, mikor elvette, most a 3 gyerek nagyon meglátszik rajta (elhízott, nemigen ad magára, persze nincs ideje szegénynek, mert a legkisebb még csak 7 hónapos). A férjével is sokat vitázik, mert depressziós is sajnos.

A pasi ódákat zeng róla, imádja, és rá sem néz más nőre. Munka után azonnal rohan haza, napközben mindig felhívja a feleségét. Teljesen oda van érte. Van más férfi is ilyen? jó lenne hallani, mert egyébként oly sok ellenpéldát látok.


2012. aug. 16. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is és ellenpélda is.
2012. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. A sogorom is ilyen, mondjuk a novrem ugyan ugy nez ki 3 gyerek utan is, de szerintem nem ez a lenyeg. Ez az igazi szeretet.
2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a természetes.
2012. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi és nő is ilyen kellene legyen.
2012. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ritka, de nem csak férfiban, nőben is.
2012. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt hívják szerelemnek, szeretetnek.
2012. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Most le leszek pontozva, de ez sem jó. A párom is ilyen volt, rám meg csak szaladtak a kilók. Én kértem, hogy igenis szóljon rám, ha gond van, kapjak észbe. Most már szól, persze rosszul is esik, na jó csak vicc volt.
2012. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Az én egyik kollégám is ilyen, velem szemben ül, és hallom napi szinten, ahogy a feleségével/gyerekeivel beszél telefonon, és nőből vagyok, de ez már nekem is túl negédes és csöpögős. Nem is értem, hogy hogy csinálja, soha semmi nem hozza ki a sodrából. Bár ő elég vallásos, lehet, hogy emiatt.

Amúgy tök fura, de a munkahelyemen őt emiatt beszélik ki a háta mögött, mert már gyanús, hogy ennyire "jó".

2012. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Az en parom is hasonlo. Most vagyunk egyutt 7.5 eve. 2 eves a lanyunk. Terhesseg alatt es a gyermek korulbelul masfel eves koraig hormonjaim teljesen megvaltoztattak. Kevesbbe torodtem vele, lustabb voltam a haztartast illetoen, meg magamra is kevesbe voltam igenyes....de o turelmesen vart. Foleg terhesseg alatt kellett turelmesnek lennie.

Ossze teszem a ket kezem, mas ferfi mar elhagyott volna.

Igen, ezt hivjak igaz szerelemnek.

Ezt is tulelte a kapcsolatunk. 1 eves koratol masfel eves koraig pedig egymastol tavol is kellett lennunk, megengedtuk egymasnak, hogy ha kell, akkor testi kapcsolatot letesitsunk massal, de nem elt vele egyikunk sem. Pedig megint csak "miattam" kellett tavol lennunk egymastol. Meg meg volt 2 honap ugyanabbol az okbol kifolyolag, amit egymastol tavol kellett toltenunk, ez volt az utolso szerencsere.

Egy kapcsolat csak akkor mukodhet, ha mind a ket fel jol toleralja a masik hulyesegeit:D

En peldaul rettenet alkohol es cigi ellenes vagyok...nem tudom elegge hangsulyozni mennyire.

O minden nap megiszik egy sort, es cigizik. En ezt nezem el neki mar 8 eve.

Ez igy mukodik. En elnezem ezt, o elnezi azt.

2012. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szerencsés nõk, de ki kell várni a végét!
2012. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!