Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy reagálna? Más is...

Ki hogy reagálna? Más is féltékeny lenne?

Figyelt kérdés

Barátommal 2hónapja járunk.

Húszon évesek vagyunk, és hihetetlen vagy sem Ő még szűz, de ez látszik is rajta, ugyértem egyből levágtam, de el is mondta, szóval nem is volt komoly kapcsolata.

Szerelmes belém, én is szeretem, de tegnap mesélt valamit, amitől kicsit megijedtem.

Lassan 10éve íjászkodik, és nyáron szoktak menni a szövetséggel táborba, vagy melózni, ez ilyen ottalvós néhány napos dolog. Idén is mennek vidékre.

És mesélte, hogy volt olyan szobatársa, (akkor barátom kb 16éves volt) aki a szobába vitte be a nőit, és hát...

Mondta barátom, hogy ezt gusztustalan, gerinctelen dolognak tartja, hogy ha valakinek van kapcsolata akkor mással hempereg.


De engem az előző kapcsolataimban mindig megcsaltak, és félek, hogy mi van ha (bár eddig nem tett ilyet, mivel szűz) engem is pl megcsal egy ilyen táborban.

És amíg én itthon vagyok, ő mással szexel.


Én tudom milyen úgy benne lenni egy kapcsolatban, hogy találgatok, hogy "vajon együtt volt mással is?" "vajon megcsalt?"


Félek, és ha meghallom az íjászkodást egyből ezen kattogok. Már most tiszta ideg vagyok, mi lesz akkor?

Bár ezt persze nem mondom neki


2013. márc. 31. 10:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szeretem, és félek attól hogy elveszítem. Ha hazudna vagy megcsalna nekem szétszakadna a szívem
2013. márc. 31. 10:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem lennék az, esélytelen hogy megcsaljon
2013. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ha már most nem bízol benne akkor nem adok nektek még 2 hónapot....


basszus ha azt mondta gusztustalan amit a másik csinál akkor szerinted mennyi az esélye h ö megcsinálja -- kb 0%

hiszen eddig is megtehette volna már nem kisgyerek de nem tette


am pont az ilyen féltékenykedő csajokat csalják meg

mert ha már úgyis azt gondolod róla, akkor miért nem adjon okot rá h igaz legyen amit gondolsz a másikról....


a féltékenység = alacsony önbecsülést/önbizalmat

dolgozz rajta

2013. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam arra, hogy ha eddig nem veszítette el a szüzességét pont így, akkor most miért csalna meg...

de amugy azt hallotta hogy ha a pasik szexelnek (akár először is) utána eléggé kinyílik a csipájuk és egyből nagyobb lesz az önbizalmuk.

Lehet már nem lenne olyan félénk

2013. márc. 31. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:

ha tovább agyalsz ezen akkor tök depis leszel

egy depis csaj meg kinek kell?


:D

2013. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ti elhiszitek, hogy egy 21éves srác elmegy több napra táborba, és (bár van barátnője) nem fekszik le senkivel, főleg ha van ott 1-2 szép csaj?
2013. márc. 31. 10:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé túldrámázod..Ha az a tábor arról szólna,hogy mindenki hancúrozik mindenkivel, akkor a barátod sem lenne már rég szűz...

Valamint pont, hogy elmesélte, hogy szerinte milyen gusztustalan dolog párkapcsolat mellett félrelépni, akkor gondolod, hogy ezek után ő lenne az első aki más csajt vonszol a szobájába?!

Ha meg akar csalni, máskor is megtud, nem kell pont abban a táborban lennie. Szerintem ne gondolkozz ilyeneken, ezzel fogod elszúrni a kapcsolatotokat!

2013. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar, akkor feküdj le vele előtte, és akkor rád fog gondolni
2013. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem fog megcsalni... :)
2013. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az emberen nem látszik, hogy szűz-e vagy sem, könyörgöm. Neked sem lehet valami érzéked a szexhez, hiába volt benned x f*sz.
2013. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!