Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés! Ki hogyan reagálna?

Taticsa kérdése:

Anyós kérdés! Ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Ma elindultam a gyermekemért az óvodába, de láttam anyósom keresett telefonon. Próbáltam visszahívni, de nem értem el. Boldogan rohanok a lányom elé, de a gondozó közli: mama már elvitte. Megyek mama lakhelyére, de ott sincs senki. Gondoltam hazahozta. Itthon azonban azzal szembesülök, hogy sehol senki. Ez egy kb 3/4 órás ámokfutás volt részemről, míg megtudtam, hogy merre vitte. Szerinte elég magyarázat volt, hogy próbált elérni csak nem tudott. Szerintetek?
2011. nov. 30. 16:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
56%
Remélem nem hagytad szó nélkül.Tuti lekaptam volna 10 körméről.Mit képzel magáról hogy tudta ezt megcsinálni?Részvétem ilyen Anyóst elviselni:(
2011. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig most azonnal tisztázd le vele, hogy előtte szóljon neked vagy a férjednek ha ilyen magánakcióba kezd. Végtére is a te gyereked nem az övé!


A másik meg, hogy szólj az óvonéninek hogy csak a szüleinek adhatják ki a gyereket, ha más megy érte azt előre fogod közölni.


Még ilyet!

2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Legközelebb ilyen esetben kérlek küldj sms-t, hogy tudjam miről van szó, nem mindig tudom felvenni a telefont és most nagyon megijedtem."
2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Pofátlan,pont. Amúgy ezek uán remélem az oviban szóltál az ovónőknek,hogy többé nem viheti el,máskor ne adják ki neki ?! Egyébként meg hol a jó francban voltak ???
2011. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
hogy képzeli? ha nem tudott elérni, hát le kellett volna mondani az akciójáról. hihetetlen, mi volt ilyen fontos, mégis, hát nyilván tudta, hogy ki fogsz akadni ha a gyerek nincs sehol
2011. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

mondták, hogy a mama vitte el, akkor miért akadtál ki?


keresztgyerekemért nem egyszer elmentem a bölcsibe, épp arra jártam és elhoztam. Sose akadtak ki, a dadus mondta, hogy elvittem és le volt rendezve, elvittem játszótérre vagy fagyizni aztán haza vittem.

Volt amikor 4-en is össze futottunk a bölcsi előtt, mert mindenki elindult a gyerekért.


Mi ebből nem csinálunk problémát, nem a cukros bácsi viszi l a gyereket

2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Minimum a belegyezésed kell, hogy elvihesse. Bárki állíthatja magáról, hogy a gyerek ismerőse/rokona. Aztán egyszer majd elrabolják.
2011. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
gondolom a gyerek se olyan hülye, hogy ne tudja ki a mamája
2011. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Mintha a gyerek döntené el, hogy kivel menjen. Azzal megy, aki azt mondja, hogy gyere velem.
2011. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Na jó, azért álljon már meg a menet! oké, értem, hogy amama, vagy keresztanyu, nagynéni,bácsi..stb. De mégis, nem kéne a szülőnek tudnia róla, hogy éppen kivel van a gyermeke és hol??

Szerintem alap dolog, hogy mielőtt elhozod valaki más gyerekét az óvodából, előtte tájékoztatod róla a szülőt.

2011. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!