Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés! Ki hogyan reagálna?

Taticsa kérdése:

Anyós kérdés! Ki hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Ma elindultam a gyermekemért az óvodába, de láttam anyósom keresett telefonon. Próbáltam visszahívni, de nem értem el. Boldogan rohanok a lányom elé, de a gondozó közli: mama már elvitte. Megyek mama lakhelyére, de ott sincs senki. Gondoltam hazahozta. Itthon azonban azzal szembesülök, hogy sehol senki. Ez egy kb 3/4 órás ámokfutás volt részemről, míg megtudtam, hogy merre vitte. Szerinte elég magyarázat volt, hogy próbált elérni csak nem tudott. Szerintetek?
2011. nov. 30. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
és ha nem anyósod ment volna érte, hanem anyukád? akkor tuti nem akadtál volna ki, de ezen az oldalon anyós gyűlölet van
2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek az utolsóval.
2011. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát én tuti a keresztvizet is leszedném róla...Mégis mit képzel? Oké, hogy az unokája, de abszolút nem elég magyarázat az, hogy próbált elérni, de nem tudott.

Mondd meg az óvónőknek, hogy legközelebb nem adhatják neki oda...Ahova én jártam oviba, ott az volt a rendszer, hogy ha reggel a szülő nem szólt, hogy nem ő megy a gyerekét, hanem pl nagymama, nagypapa, bárki, akkor nem adták oda a gyereket.

2011. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ha keresett nem akkora gáz. nem értem miért idegeskedtél, ha tudtad, hogy az anyós vitte el, nyilván nem rabolta el.

Persze kell szólni neki, hogy legközelebb dobjon sms-t, azt viszont nem értem, miért volt "ámokfutás" ha láttad, hogy a nagymama keresett telefonon, ha tudtad, hogy az oviból ő vitte el...nyilván nem rabolta el.

Bárcsak az én nagyanyám (anyukám anyósa) valaha foglalkozott volna velem, egy percet is...

2011. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Én sem értem az ámokfutást. Oké, hogy tényleg szólnia kellett volna, de a nem fogadottból, meg az óvónénitől tudtam, hogy nála van. Hibázott a mama, de te minek futkostál?
2011. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4%
Nálam ez kb ennyi lenne: a francba, fölöslegesen mentem érte. Mi baj van ezzel? Szerencsétlen eset, hogy nem értétek el egymást. Legfeljebb annyit mondanék, hogy kitartóbban próbálkozzon már elérni, ne futkossak feleslegesen.
2011. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Most van a beszoktatás, és reggel bömbölt. Úgy hagytam ott, hogy megígértem neki, délben megyek érte. De az ígéretemet nem tudtam betartani, mert anyósom megelőzött. Másnap mit mondok neki, hogy hagyom ott?

Legutóbb mikor elvitte az oviból, a gyerekem zokogva került elő, Anyuci, anyuci, ezt hajtogatta. Azért ámokfutottam, mert tudtam este nem aludt, nyűgös, és nem akartam, hogy megint kikészülve kerüljön elő.

Az egészbe az bosszant, hogy ha megkérdez, nemet mondtam volna (a nyűgösség, és az ígéretem miatt) de Őt ez nem érdekelte, mert neki most szottyant kedve az unokájához.

2011. dec. 1. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!