Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyikre gyűjtenétek...

Ti melyikre gyűjtenétek inkább, esküvőre és nászútra, vagy külföldre?

Figyelt kérdés

Sajnos mindkettőre nem tudunk. Mi házasságban képzeljük el az életünket, mind a ketten családot szeretnénk alapítani még a 20-as éveinkben.


Párom (24F) hozakodott elő vele, hogy ő olyan 26-27 évesen bele szeretne vágni a gyerekcsinálásba.


Viszont mi külföldön szeretnénk élni, és nem a kolbászból nem lévő kerítés miatt, hanem mert egy adott országban képzeljük el az életünket. Na most eddig erre gyűjtünk, viszont a fejembe ékelődött az a gondolat, hogy akár az esküvőre is költhetnénk a pénzt. Ti mi mellett döntenétek? Logikus hogy maradjunk a tervnél, de mivel kis esküvőt tervezünk a legközelebbi rokonokkal és legjobb barátainkkal megünnepelve, beleférne egy nagyobb nászút is, ami már nagyon ránkférne. Légyszi segítsetek eldönteni, melyik utat válasszuk. Ugye hülyeség az esküvőre költeni?


Beszólogatók kíméljenek, nem hiszem hogy itt senki sem volt még tanácstalan. És nem várok "ha ennyit se tudsz magadtól blabla" szöveget sem. Viszont az építőjellegű és normális válaszokat nagyon köszönöm.

Az esetleges hibákért bocsi, először írok telefonról erre a honlapra.

24N


2014. szept. 27. 15:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Itthon még hagyjan ha kirúgják, vagy felmond, vagy bármi, de külföldön nincs segítség, akkor haza kell jönni."


Vagy mondjuk ahelyett, hogy vakarja a tökét, keres új munkahelyet, ha kirúgják...a felmondási idő a legtöbb helyen Nyugat-Európában albérleteknél nem 1 hónap, mint otthon, hanem 2, ill. 3. Nem úgy megy, hogy gondol egyet és már ott sincs.

2014. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a kommenteket, bocsánat, ha valaki írta már, de azt nem lehet, hogy ha amúgy is szűk körben szeretnétek esküvőt, akkor azt megtartanátok, a nászút meg maga a külföldre költözés lenne? Nem tudom, milyen a ti habitusotok, lehet nem jó ötlet, de magamból indultam ki, nekem tetszene. Igazán felejthetetlen emlék. :)
2014. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nna hazaértem :)


Volt 1-2 undok válasz, azokkal nem sok kedvem van mit kezdeni, de a többieknek köszönöm :)


Utolsó: igazából megvan hova mennénk nászútra (Görögország) mert még nem voltunk tengerparton.


Végül az eszünk mellett döntöttünk, a kiutazásra gyűjtünk :)

Köszi a válaszokat.

2014. szept. 27. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!