Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?

Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémámat.

Összejöttem egy fiúval már lassan 2 éve. A helyzet az hogy ez a fiú barna bőrű. Ez édesapámnak nem tetszik. Mióta megtudta hogy ezzel a fiúval vagyok azóta nem enged sehova max suliba. Mivel nem engedek abból hogy teljesitsem az akaratát ami az hogy hagyjam el ezt a fiút azóta nagyon durván ócsárol, párszor már eléggé felpofozott, sokszor előfordult hogy azt mondta számára én már meghaltam, de sokszor van hogy el akar küldeni itthonról. Ez már kb. másfél éve megy így. Azóta kialakult egy szívbetegségem ami idegi alapon keletkezett emiatt. Voltam már a barátomnál és ott sokkal jobban érzem magam. A helyzet az hogyitthon anannyira stresszes és hangos a légkör hogy nem bírom idegekkel. Gondolkoztam rajta hogy elvitetem magam innen, de intézetbe adnának ami nem lenne jobb. otleteket szeretnék kérni és segítséget hogy hogy tudnám jobbá tenni a helyzetem. Előre is köszönöm.

15/L


2014. szept. 26. 21:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
minden 15 évesnek átkell esnie ezen a "nagy szerelem" dolgon. az tök mindegy hogy milyen bőrszine van a fiunak. ha elhagyja ha nem akkor is egy életre szolo tapasztalat lesz.szerintem mond meg apudnak hogy legalább az esélyt adja meg arra hogy a fiú bizonyitson(ha a két év nem volt még elég). természetesen akármi is történik, védekezzetek rendesen.
2014. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
6%

Hàt 30-as, az ismerõseid jò szar helyeken lehetnek, vagy szimplàn kihasznàljàk õket, mert ki lehet....

Ahhoz meg tudok gratulàlni , hogy 1 hely alapjàn szàzalékot àllìtasz, szòlj ha megjàrtàl 4-5 helyet...akkor majd gratulàlok a valò életedhez.

2014. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Roma ide vagy oda,a csaj reg nem ir,ha nem tunt volna fel,vagy lelepett v roszab lett az allapota v nem erdekli.egyebkent ha mar tehenrol van szo,tudom nem ebbe az ertelembe gondolod,de nalunk azt is ellopjak,masnap meg a boret se kapjak meg,mert elegetik,s a pestiek akik nagy okosnak kebzelik magukat,amibe egyet ertek veled,zabaljak,ha beteg volt az allat ha nem,lenyeg h penzt kapjanak erte
2014. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Esetleg valaki tudna segíteni abban hogy hogyan beszéljem meg a szüleimmel hogy egy időre el szeretnék költözni itthonról?
2014. szept. 27. 19:50
 35/38 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem fogod tudni megbeszélni velük! Most komolyan 15 évesen ennyi eszed van? Ennyire felelőtlen vagy ,hogy képes lennél egy f @sz miatt tönkre tenni a szüleiddel a kapcsolat? Hidd el nem ő lesz a férjed ,csak idő kérdése, és dobni fog ,vagy agyonver. Arra nagyon minimális esély van ,hogy lesz belőle valami komolyabb.
2014. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Igaza van,hagyd el mig megteheted.mihelyt megteszed a szuleid is maskep fognak rad nezni.nagyon szeretnek,apukad valosaggal harcol erted,anyukad pedig azert csendesiti h ne veszitsen el,de neki is hasonlo lehet a velemenye.en a helyukbe keresnek egy szigoru sulit s betenelek egy lany kolegiumba,csak hetvegen haza.
2014. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Amikor jobb hangulatban vannak, akkor ejtsd meg a beszélgetést, de teljesen felesleges, nem fognak belemenni a költözésbe és igazuk van. Ennyi idősen a szüleid mellett van a helyed, egy ilyen döntés 15 évesen könnyen rossz irányba viheti az életedet, aztán már nem lehet visszacsinálni. Hidd el nagyon kevés manapság az ilyen mesebeli történet, ahol emberek leélnek egymás mellett 50-60 évet., lehet Te pont kivétel leszel, bár erre nagyon kicsi az esély. Tudom nagyon rossz, de NE add fel a biztosat a bizonytalanért ennyi idősen, kicsit próbálj érettebben gondolkodni, legyen első az iskola a jövőd megalapozása érdekében. Bőven ráérsz még azon gondolkodni mikor költözöl össze az aktuális barátoddal, mert hidd el nekem nem Ő lesz az első és az utolsó. Apukád viselkedésétől függetlenül(nem kéne így bánnia Veled), örülnöd kéne, hogy féltenek, foglalkoznak Veled, sokan lennének a helyedben, ne tedd tönkre teljesen a kapcsolatod velük, annyit egy pasi sem ér!
2014. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kislány 15 éves vagy, a szüleid vissza vitetnének a rendőrökkel. Kiskorú vagy. Tankötelese. Miről beszélsz?

Komolyan ilyen cirkuszt csinálsz egy fiú miatt?

2014. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!