Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?

Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémámat.

Összejöttem egy fiúval már lassan 2 éve. A helyzet az hogy ez a fiú barna bőrű. Ez édesapámnak nem tetszik. Mióta megtudta hogy ezzel a fiúval vagyok azóta nem enged sehova max suliba. Mivel nem engedek abból hogy teljesitsem az akaratát ami az hogy hagyjam el ezt a fiút azóta nagyon durván ócsárol, párszor már eléggé felpofozott, sokszor előfordult hogy azt mondta számára én már meghaltam, de sokszor van hogy el akar küldeni itthonról. Ez már kb. másfél éve megy így. Azóta kialakult egy szívbetegségem ami idegi alapon keletkezett emiatt. Voltam már a barátomnál és ott sokkal jobban érzem magam. A helyzet az hogyitthon anannyira stresszes és hangos a légkör hogy nem bírom idegekkel. Gondolkoztam rajta hogy elvitetem magam innen, de intézetbe adnának ami nem lenne jobb. otleteket szeretnék kérni és segítséget hogy hogy tudnám jobbá tenni a helyzetem. Előre is köszönöm.

15/L


2014. szept. 26. 21:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
En nem irtam h te roma vagy,tobes szám 3.szemely,az nem rad vonatkozik te te vagy s ök ök.mit ertesz roszul?olvasd ujra.abban egyet ertek h a lany fiatal+az egesege erdekeben kenytelen szakitani
2014. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
94%
#20 nekem van lanyom,tudom mitol fel az apuka,az anyuka is bisztos ellenzi,csak nem mutatja mert,fel h eltavolodik tole is a lanya.rosz a hiruk na azert itelkezunk.miert arrol hiresek h viszaadjak az eltunt holmit?
2014. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
67%
22-es. Mint mondtam én sem szeretem őket különösebben, sajnos rászolgáltak az előítéletekre.Van olyan roma haverom, akinél kevesebb gerinces embert ismerek.Csak ennyit akartam.20-as voltam.
2014. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

En csak arra reflaktalnek, hogy egy 13 eves lanyra roppent ra egy 15-16 eves kolyok... Ugyanis 2 eve (amiota egyutt vannak) a lany csak 13 volt.

Roma vagy nem roma, asoval vertem volna el a varosbol is a gyereket... En ezt igy lazan pedofilnak neveznem, oszt kesz.

2014. szept. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
34%

Sziasztok,ėn roma vagyok 27 ėves nő felesėg vagyok ės dolgozom nincs mėg gyerekem. Csak azert irtam mert ciganyba es magyarban is vsn rendes tisztesėges es persze alja nėp is!


Kėrdezö: megėrtelek szerelmes vagy,ės apukàd fėlt igaz tul lėpte a hatàrokat De az ėn apam is ilyen volt nekem męg 17 evesen sem lehetet baratom. Baratod te ismered hogy mennyire rendes de szerintem mėg ràėrsz pasizni:)elöted az ėlet mėg tanulàsal tölsd az idödet es majd csak utana legyen baratod addigra apukad is màskėp fog hozza àllni hogy a lanyom kėsz nő lett:)de 15 evesen pontosan gyerek kėnt kezel apukad ami erthetö is ...... majd ha màr nagy koru leszel azt valasztaszz pàrul akit akarsz szeretnel es a szuleidnek el fog kelleni fogadni... de most forditott helyzetben vagy itt neked kell elfogadnod a sxuleid donteset mert meg csak 15 eves vagy!hidd el tul ėled:)szülökel javulhat a helyzeted jo kapcsolat alakulhat ki bizalom... jo lesz otthol lenned a nyugalomba ahol senki sem szekal es ami a legfontosabb az egeszsegednek sem art a nyugodtsag!! Hagyd el a fiut meg ha szereted is ha a sors neked szanta akar 3.5.10 ev mulva is egymasra talàltok!!!

2014. szept. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
79%
Persze a magyarok között is vannak ugyan úgy szemét emberek ,viszont az rejtély marad számomra ,hogy annak ellenére ,hogy a cigányság a kisebbség a börtönök 90%-át mégis ők töltik ki. Idén négy balhém volt ,és mind a négyszer cigányok szóltak be. Ez csak véletlen tudom..
2014. szept. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon akadtam fenn, hogy Te 13 évesen már pasizol?

Én ilyenkor még babáztam (27 éves vagyok).

Szerintem apádnak többek közt az sem tetszik hogy Te már pasizol, holott neked az iskolai tanulmányaiddal kellene foglalkoznod, barátnőzni...

Nekem ha eszembe jut a gyerekkorom (13 évesen még bőven tartott) akkor varrogattam, regényegeket olvastam, ott alvós bulijaink voltak, kis bulikat csináltunk baráti körben, fogócskáztunk, kiütőztünk, és nem volt egyikünknek sem pasija..... 15-16 évesen viszont már a koleszban voltak a barátnőimnek pasijuk, és ők 15-16 évesen!!!! már be voltak szigorítva hogy ő ide meg oda nem mehet, nem ihat stb. Miért kell egy ennyi idősnek le kötnie magát? Sosem értettem. Nekem csak 18 évesen lett pasim, és azóta is vele vagyok. Nem azt mondom hogy hetente váltani kell, de legyen tapasztalatod, az más kérdés, hogy ne 15 évesen kösd le magad.....

Most azért vitetnéd el magad mert apád nevelni próbál? Ha nekem ilyen hülye lesz a lányom (már van) akkor én is felpofozom majd. Régen eszünkbe sem jutott volna a szülőkkel ellenkezni hogy én akkor is pasizni akarok. Nagyon sajnálom a mostani szülőket ugyanis most ez megy hogy a 12-13 éves lányuk már pasizik és szexel.... és nem tudják nevelni őket, mert akkor már megszöknek, meg felakasztják magukat.

Tudod mit, tanuljál, és fogadj szót otthon, lesz időd még pasizni bőven.....

2014. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem hagyd ott a pasidat, amíg lehet.
2014. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 26-os. Te is azon agymosottak közé tarzozol akik elé odaraknak egy statisztikàt és elhiszi....az a 90% nagyon bukta, voltàl màr bent? Mert megsúgom, nem több a cigàny ? ;)


Nekem van pàr ismerõsöm aki cigàny, kérdezte itt valaki , hogy mitõl keres jobban. Voltatok ti màr raktàri munkàn? Vìgan megkeresnek netto 140-et 8 òràs munkàval , targoncàn ülve meg az a minimum amit kapni lehet,mindezt 8 àltalànosért, ti meg szenvedtek büfészakon, hogy kapjatok egy kis minimàlbért, titeket vesz palira az egész kormàny....be vagytok ti àllva a hìrekben leadott uszìtàsra, de ahhoz, hogy a normàlis réteget észrevegyétek nincs eszetek.

Van olyan falu ahol 1-2 magyar van a többi cigàny még a polgarmester is és gyönyörûen viràgzik, mindenki kijön egymàssal. Jaaa, hogy ez nincs a hìrekbe ...

Tàjékozòdni is kellene, mert az nem tudàs, hogy az újsàgbòl tudja valaki , hogy hogy néz ki egy tehén ;) ( ide ìrhattam volna bàrmit, nehogy megsértõdjenek a Pestiek....)

2014. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%

Off:

Kedves 29-es. Gyönörű demagóg szöveget nyomtál le. Gratuláljunk is? :) Tudod, nem attól lesz valaki cigány, aki annak születik, hanem aki cigányként viselkedik (tökéletes példa erre, hogy vannak fehércigányok).

Senki nem mondta, hogy nincsenek rendes cigányok, viszont az is tény, hogy 90%-ukkal baj van. Ez tény.

A targoncás munka 8 órában ritkán fizet 140-et, nem azt mondom, hogy lehetetlen, de rikta. És ezt pont jól átlátom, mert elég sok ismerősöm van logisztikai területről, az ország több pontjáról, több cégtől. 12 órában már sokkal sanszosabb a 140.

Ja, egyébként voltam bent a Markóban, amikor végigvezettek minket, elmésélték, mi hogy működik, és valóban alig van 1-2 magyar, a többi mind cigány, meg elenyésző mennyiségő arab.

Ja, és nem a hírek alapján alkotok véleményt (hónapok óta be sem kapcsoltam a tévét), hanem a való élet alapján és nyitott szemmel járok.


On:

Szerintem sem kezdj roma sráccal. Az egyik ismerősöméknél is ez volt, idilli minden, ő a kivétel, dolgos, rendes, mintpasi. Hiába mondta neki mindenki, hogy nem kéne, csak együtt maradt vele. Egészen addig volt idilli a helyzet, amíg össze nem házasodtak (kb 3-4 év után). Akkor a pasi ütni-verni kezdte a csajt, bántalmazta, még terhesen is. Pár év múlva lett annyi ereje, hogy lelépjen, mert fenyegette, hogy megöli, ha elmegy és elviszi a gyerekeket. Sokáig zaklatta őket és megkeserítette az életüket. Pedig az elején minden szép idilli volt.

És ez azért egy elég tipikus sztori, nagyon sok lány megjárta már így.

Apudéknak igaza van, csak éppen nem tudnak normálisan kommunikálni veled. Apád elmebeteg.

2014. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!