Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?

Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémámat.

Összejöttem egy fiúval már lassan 2 éve. A helyzet az hogy ez a fiú barna bőrű. Ez édesapámnak nem tetszik. Mióta megtudta hogy ezzel a fiúval vagyok azóta nem enged sehova max suliba. Mivel nem engedek abból hogy teljesitsem az akaratát ami az hogy hagyjam el ezt a fiút azóta nagyon durván ócsárol, párszor már eléggé felpofozott, sokszor előfordult hogy azt mondta számára én már meghaltam, de sokszor van hogy el akar küldeni itthonról. Ez már kb. másfél éve megy így. Azóta kialakult egy szívbetegségem ami idegi alapon keletkezett emiatt. Voltam már a barátomnál és ott sokkal jobban érzem magam. A helyzet az hogyitthon anannyira stresszes és hangos a légkör hogy nem bírom idegekkel. Gondolkoztam rajta hogy elvitetem magam innen, de intézetbe adnának ami nem lenne jobb. otleteket szeretnék kérni és segítséget hogy hogy tudnám jobbá tenni a helyzetem. Előre is köszönöm.

15/L


2014. szept. 26. 21:54
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
32%
Szia, és anyukád? Ő nem szól rá apukádra hogy ne tegye ezt?? Meg ha ilyen komoly betegséged is lett emiatt, sztem beszélj valamilyen rokonsági vagy közeli ismerős doktorral, én azt mondanám hogy jobb lenne ha egy időre máshol laknál, például a barátodnál, vagy rokonoknál...
2014. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Akármit mond anyu neki nem érdekli. És az hogy máshova költözzek pedig lehetetlen, mert nem engedik.
2014. szept. 26. 22:14
 3/38 anonim ***** válasza:
68%
Ez érthetö apukad részéröl,na jó lehet épen nem ennyire,elkergetni azert nem kellene.teged akar vedeni azért csinalja,na meg tart ugymond ismerosok stb velemenyetol,teged nem erdekel tudom de neki szokatlan.azon gondolkozz megeri ilyen fiatalon egy fiuert felaldozz minden mast.s mi lesz ha elmulik a szerelem?en is eljotem othonrol,nem mondom jo,de lehetne jobb is.most anyit valtoztatnam a dontesemen h egyszer munkaba jarnam s aztan feleség,rosz ha fügsz valakitol.gyerek melet csak alkalmi munkam van,s igy eleg nehez.arra vigyazz az egeseged ne menjen ra
2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Amit Édesapád csinál az nem túl szép, de a bőrszínen kívűl nem lehet más dolog, ami nem tetszik neki?(rossz társaságba visz vagy mióta ismered leromlott a tanulmányi átlagos) Csak nehezen hiszem a kizárólag faji alapon való megkülönböztetést, bár vannak ilyen emberek, akkor viszont nem minősíteném Édesapádat.Gondolom a srác roma vagy arab?
2014. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
A tanulmányi eredményem most kitűnő. Eddig éppenhogy megvolt a 2-es. A viselkedésem pedig normális. Sokkal nyugodtabb vagyok és egyáltalán nem visz rossz társaságba mert csak vele szoktam lenni. És persze roma.
2014. szept. 26. 22:33
 6/38 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos Édesapád válság akkor rasszista:(

Mennyivel idősebb Nálad ez a fiú? Jár iskolába? Milyen a családi háttere? Stb.

2014. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
válság=valószínűleg
2014. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
18 éves. Van munkája. Jól keres. Az átlagosnál valamennyivel jobban megélnek (szüleivel él).
2014. szept. 26. 22:40
 9/38 anonim ***** válasza:
33%
Az apukad attol fel hogy megszoktet,tudod az a romaknal(ha meg el a hagyomany) szokas dicseretet erdemel,felneznek ara aki ezt megteszi.apukad felt,enyi az egesz,szerintem beszelges vele,meggyozni ugyse tudod.de legalab tisztazzatok a dolgot
2014. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%

A 3 év korkülönbség nem sok,bár nagyon fiatal vagy, Neked a tanulással kéne még leginkább foglalkozni. Sajnos Édesapádnak előítélete van a sráccal kapcsolatban a bőrszíne miatt. A bőrszín nem kellene, hogy vmit megítéljenek milyen ember...

Egyelőre sajnos nem sokat tudsz tenni, amíg a szüleiddel laksz. Vmi rokon akihez költözhetnél?

2014. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!