Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem?

Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémámat.

Összejöttem egy fiúval már lassan 2 éve. A helyzet az hogy ez a fiú barna bőrű. Ez édesapámnak nem tetszik. Mióta megtudta hogy ezzel a fiúval vagyok azóta nem enged sehova max suliba. Mivel nem engedek abból hogy teljesitsem az akaratát ami az hogy hagyjam el ezt a fiút azóta nagyon durván ócsárol, párszor már eléggé felpofozott, sokszor előfordult hogy azt mondta számára én már meghaltam, de sokszor van hogy el akar küldeni itthonról. Ez már kb. másfél éve megy így. Azóta kialakult egy szívbetegségem ami idegi alapon keletkezett emiatt. Voltam már a barátomnál és ott sokkal jobban érzem magam. A helyzet az hogyitthon anannyira stresszes és hangos a légkör hogy nem bírom idegekkel. Gondolkoztam rajta hogy elvitetem magam innen, de intézetbe adnának ami nem lenne jobb. otleteket szeretnék kérni és segítséget hogy hogy tudnám jobbá tenni a helyzetem. Előre is köszönöm.

15/L


2014. szept. 26. 21:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%

roma vagy más nemzetiségű?

Nem mindegy...Valószínűleg félt apukád!

Le kellene vele ülni és megbeszélni, persze mikor ott van a barátod, anyukád, apukád és Te is!

2014. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok mindenféle viszályt szítani, de mégis mivel keres jól 18 évesen? Én 19 évesen egyáltalán semmilyen munkát sem találok 3 hónapja, nemhogy olyat, ami jól fizet... Budapesten!
2014. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%
9-es jól írta és igaza van.Egy őszinte beszélgetés jót tehet, lehetőleg akkor próbáld, amikor Édesapádnak jobb kedve van.
2014. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott a cigányt ,és megoldódik a probléma. Teljes mértékben apukádnak adok igazat ,bár vernie ezért nem kéne ,de az eltiltás az teljes mértékben jogos a részéről.
2014. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos a legszomorúbb az egészben az egészséged romlása, amit nagyon sajnálok.:(

Ennek nem kellene megtörténnie... Az egészség nem játék!

2014. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Az meg ,hogy átlaghoz képest jól keres ,teljesen egyértelmű ,hisz kapják még mellé a különböző támogatásokat. Elég ha 2,5 átlag felett teljest például a suliban ,az már kb. 30ezer havonta ,és még sorolhatnám..
2014. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%
Igaz.milyen munka?a roma kozoseg elvarja ha odamensz hogy 15 evesen gyereket szülj,ez teny.minel tobbet az is egy teny.miutan teged elszeditett csinalt 2 gyermeket min,hadja a munkat s eltek a gyerekek utan s a segelybol,ez a tapasztalat,aki nem latja,elfogult.mehetsz haza ha nem tetszik,addigra apad belehal a szegyenbe.a Magyar ember szereti tavol tudni magat ezektol
2014. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a konklúzió az, hogy kénytelen leszel otthagyni a srácot, már csak az egészséged miatt is! Azért elmondanám itt pár embernek: nem minden az, aminek látszik...
2014. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%
Ja persze,minek latszik?en azt mondom aki rasszista kissebb bunt kovet el mint akik lopnak,gyilkolnak,motorosokat lincselnek s szabadlabon futkorasznak.a magyart senki nem vedi a fejszetol,se a lancfuresztol,de okot igen,romaknak kell nevezni nem peddig c.....Nalunk igy megy a menet,nalatok ha ketkezu munkaval dolgoznak a ti szerencsetek.mi orvendunk ha nem vegezuk a hideghazba
2014. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
17%

19-es.

1.Nem vagyok roma.

2.Különösebben én sem szeretem őket, de nincsenek előítéleteim egy emberrel kapcsolatban a bőrszíne miatt. Ennyi.

A lány meg nagyon fiatal, a legjobb tényleg az, ha otthagyja a srácot.

2014. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!