Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a helyzetem?...

Nagyon gáz a helyzetem? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok (8.osztályos).6-an lakunk egy házban (anya,apa,kereszt apám,nagymamám,nővérem)3 szoba van a házban.Nincsen külön szobám,a kereszt apámmal és a nagymamámmal alszom egy szobában,de a szoba is elég kicsi.Már szóba hoztam,hogy a padlást egész szépen ki lehetne alakítani,de sajnos ez nem érdekelt senkit.Aztán gondolkodtam,és rájöttem,hogy mivel tavaly tél óta könyörgök egy pulcsiért,és még arra sem volt eddig pénz,akkor hogyan is álmodhatnék saját szobáról,ez egy olyan luxus,amit nem engedhetünk meg magunknak.A nővéremnek van saját szobája,de nagyon elhanyagolja.Én meg a lelkemet odaadnám egy külön szobáért.Ha nincsenek rá anyagiak,de lenne hely hol kialakítani,akkor ezt hogyan lehetne megoldani?
2014. szept. 23. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Miért éltek ennyien egyutt? Ez nem egészséges. Mellesleg logikusabb volna a novereddel enni egy szobában....
2014. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Logikusabb lenne a nővéreddel lakni egy szobában, talán ott még azt is meg tudnátok oldani, hogy könyvespolccal, vagy valamilyen más bútorral kicsit megosszátok a teret.

A padlást beépíteni nagyon drága. Szigetelés, vizet, áramot fel kell venni és ezer más kiadás van. Egy fél ház ára.

2014. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

koltozz at a noveredhez elso korben. 14 evesen ne a keresztapaddal lakj mar egy szobaban.


Sajna a penzhiany az nem egyszeruen megoldhato. Neked egy dolgod van: tanulj belole, es gondolkozz el azon hogy mit kell tenned az eletben, hogy majd amikor neked lesznek gyerekeid, akkor nekik ne hatodmagukkal kelljen lakni egy kis hazban.

2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!