Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már akkora mélypont a...

Volt már akkora mélypont a párkapcsolatodban, hogy különköltöztetek a barátoddal/férjeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő kellett? Jót tett-e a kapcsolatotoknak? Szülők hogy viselték, hogy pl. az egyik fél a saját lakásában maradt, a másik albérletbe került?
2014. szept. 22. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jót tett...világosan láttam, hogy el kell válnunk.
2014. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

volt...pár hétig voltunk külön, amikor visszaköltöztetett...nem sokkal később végleg vége lett a kapcsolatnak...

a visszalépés, szerintem sosem tesz jót egy kapcsolatnak...annak fejlődnie kell...

2014. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Volt. Állandóan csajozott így kírúgtam! Visszament az anyjához 2 hónapra. Teljesen idegroncs lett, lefogyott, nem bírta nélkülem. Közben én bosszúból összejöttem valakivel szexelni. A barátom visszakönyörögte magát. Azóta összeházaspdtunk, van 2 gyerekünk, és megbocsájtottunk egymásnak. Néha kell egy drasztikus dolog ahhoz hogy az ember rájöjjön a másik mennyit ér!
2014. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem az már a kapcsolat vége, ha nem tudtok problémákat együtt megoldani.
2014. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először úgy 10 napra költözött el, most úgy 1 hónapja, a kettő között 3 hónap volt, most végleg elköltözött talán. Hiába szeretjük egymást, ha szerinte a költözködés a megoldás minden a problémákra, nem a kompromisszum.
2014. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!