Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen trükkökkel "távolítjáto...

Milyen trükkökkel "távolítjátok el" a folyton legyeskedő gyerekeiteket a közvetlen közelből, ha egy kicsit napközben is együtt akartok lenni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

ma 09:55:

A 44%-koddal ne legyen ekkora szád!

A stílusodhoz pedig külön gratulálok!

2010. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

hát tudod az én gyerekem nem fog 12 évesen "b...ni'mert addigra igenis tudni fogja anya miért csinálhatja és ő miért nem.Persze ez nevelés kérdése.És ha tüzelek abból neked mi bajod ban???Férjem van és azt hiszem attól nem vagyok rosszabb ember mert megkívánom.És neked párod bírja azt a felállást.....este 10 óra idő van gyere essünk túl rajta.

Azzal aki azt mondta szomszéd gyerekek tényleg nagyon szupi ötlet,barátnőm is ezt csinálja.Meg egy egy délután el szokták cserélni a kölköket:)

De ha van kutyus,azt is mondhatod,hogy legyen egy kicsit vele kint mert már nagyon szeretet hiánya van.

2010. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
74%
09:55 nagyon tudatlan és beszűkült vagy. De még sokan mások is ahogy elnézem. A kérdező egy teljesen normális kérdést tett fel, és mindjárt azzal jönnek egyesek hogy egész nap baszni akar, meg állat mert nem tudja megtartóztatni magát. Tényleg nem csoda hogy a pasik jó pár év házasság után félrekúrnak ilyen nőcik mellett. Én beszéltem a fiammal arról hogy ha két ember szereti egymást akkor néha csak úgy bármikor szeretnének kettesben lenni. Mosolygott... Igen is, lássák a gyerekek, hogy a párunkkal is kell foglalkozni, nem csak éjjel, és akkor van esélyünk a boldog párkapcsolatra. És ha az ember nappal szexel az nem azt jelenti hogy a gyerekeknek végig kell hallgatni, mert ugyebár nem vagyunk állatok hogy nem tudnánk kontrollálni magunkat. Én szerencsés voltam mert anyu nagyon közel lakik és oda sokszor lehetett küldeni a gyerekeket, de az udvaron is szerettek lenni, és el is voltak homokozóban órákig. Amúgy tényleg gáz hogy manapság a gyerek az ISTEN, és aki nem rendel mindent alá neki,nekik az már nem is szűlő. 35/n
2010. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
29%

1., nincs se nagyszülő,se keresztanyu akinek lepattintsuk ha szottyan kedvünk..

2., nincs kutya se,aki elé kilökjük mert fellállt,bár ha voln,se vagyok benne biztos hogy jó ötlet lenne egy 2 évest meg 4 évest magára hagyni az ebbel..még a végén úgy járnának mint szegény Vivien!!

3., én nem aludtam délután kicsinek sem,és még számtalan gyerek nem igényli..

4., ajtót be lehet kulcsolni abban a hitben,hogy a gyerek tv-zik,de azt sosem felejtem el,mikor hallottam az öregeimet nyögni,de bemenni nem tudtam,pedig félelemmel telve be akartam jutni..

5., finom az elélvetés nagy nyugiban éjszaka is,mikor nem kell aggódni..és lehet vígan ölelkezni ,nem gyorsba mint a kutyák :))

2010. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

Itt a baj.

Téged frusztrál, mert kiskorodból idéz negatív élményeket.

2010. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
28%
14:44-essel értek egyet.
2010. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
35%

Nézd 14.50-es


nem vagyok frusztrált,egészséges felnőtt vagyok,annak ellenére,hogy a párommal megelégszünk évek óta az esti együttléttel.Mert nekünk igy jó.És a gyerekeknek is jó.

Akinek másképp jó,tegye azt ,engem mit érdekel,de nehogymár mi attól begyepesedett legyünk,mert nappal nem kefélünk.Bocsásd meg,hogy nem szeretném,ha a kilincset rángatná..éccaka nagy nyugiban folyhat az eksön :) mert mi így szeretjük :)) én tiszteletben tartom hogy nppal lepattintod a gyereket ahova épp tudod,te tartsd tiszteletben hogy mi az esti dugik híve vagyunk :)) oksi?

2010. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

Félreértesz!!!

Nem én voltam aki begyöpösödöttnek titulált.

Pont arra szerettem volna rávilágítani, hogy lehet, hogy egy gyerekkori rossz élmény miatt alakult nálatok így.

Eszemben sincs senkit elítélni.

Épp ellenkezőleg, sajnos a "másik oldal" (elnézést nem tudom másképp kifejezni magam) kezdte el feszegetni, hogy kinek a gyereke fog tizenx évesen hol és miért "baszni". :0)

2010. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi közönséges ostoba tüzelő szuka van itt.Olyanok vagytok mint az állatok.


Úristen ^^ hát ha neked az, hogy megkívánja nappal egyes esetekben, ezt jelenti, akkor teljesen más a hozzáállásunk... ÉS? mi bajod neked ezzel? egy férfi is jobban érzi magát egy kapcsolatban, ahol szexelhet, ha van rá lehetőség... ezzel mi a baj? ha nekem lesz gyerekem, tuti megfogom oldani valahogy... a gyerek miatt nem mondok le a szexről... persze ez fordítva is igaz, de mindkettő kell, hogy boldog családom lehessen. szüleim is megoldották mellettem, sose vettem észre, de most már h nagyobb vagyok, tudom h nappal is sort kerítettek rá... megoldották:) azóta is boldogan élnek együtt, egyik se prűd, bármit meg lehet mindkettőjükkel beszélni.. megértem, h neked ez hiányzik az életedből, de ettől mi még nem vagyunk korcsok, rendben?:)

2010. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
31%

HA lesz gyereked..szóval nincs?akkor majd HA lesz,beszélgetünk mi újság,oké?

És nem mondtunk le a szexről,azért mert este oldjuk meg,nem nevezném lemondásnak.Ne csinálj már úgy,mintha a szexből állna a világ,értelmezz a leírtak alapján,mielőtt a tini fejeddel véleményt írsz..


Mindazonáltal meg lehet oldani nappal is,HA oviba van a gyerek mi meg melóhely helyett otthon,vagy HA VAN nagyszülő és valami jófej szomszéd ahol elvan a gyerek olykor olykor..de itt a kérdés az volt,hogy a közvetlen közelből hogy tegyük el a gyereket..nyilván nem fogjuk vidékről nagyanyót ugrasztani,mert épp viszket..kibírjuk estig :D

2010. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!