Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen trükkökkel "távolítjáto...

Milyen trükkökkel "távolítjátok el" a folyton legyeskedő gyerekeiteket a közvetlen közelből, ha egy kicsit napközben is együtt akartok lenni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos sehogy nem tudom eltávolítani. Fél órára nem hal bele, ha DVD-t néz, vagy olvas, csakhogy közben is a hálószoba felé kell neki kószálnia mindenképp. Mi többször próbálkoztunk, de nem jött össze, feladtuk. Sőt a 8 meg 10 éves lányaink a zárt hálószobaajtóra rögtön megállapították, hogy mi most akkor szeretkezünk. Na ezután meg se próbáljuk, mikor otthon vannak.

Nálunk mindig van otthon legalább egy a négyből. És esténként mire ágyba jutunk, már hullafáradtak vagyunk, meg mindig kevés az alvás, néha fáj a fejünk a kialvatlanságtól (mindketten dolgozunk). Hátha így megértik az éjszakapárti válaszolók is, ha van aki nappal szeretne inkább.

2010. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

jééézuuus úristen.....ott az éjszaka....és ha valaki nappal kívánja meg???Ti a járókáról meg a gyors fürdőszobai menetről a mosógépen sosem hallottatok??Hát a délutáni alvásról???

A nappal a gyerekeké.És a párodé az a 20 perc míg keféltek az éjszakából??Ennyi jár neki,mert dolgozik ,hogy legyen pénz mindenre???

Na most aztán lepontozni ám mert nekem úgy érzem nem a gyerek az első hanem egy sorban van a párral..OMG

2010. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%
ha van gyereked, ne szexelj!
2010. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%

És még vannak nők akik csodálkoznak azon, hogy kisgyerekkel megcsaják őket.

Hölgyeim akkor egy kis felvilágosítás:


A gyerek EGYENLŐ kell legy a pasival!!!!


Nekem legalábbis még jegyesoktatáson is ezt tanították. :0)

2010. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyi párját szerető ember is olvas. 00:17-es, nagyon sajnálom a helyzetedet, kívánom, hogy kitartsatok, amíg egyszer kicsit "csökken a nyomás". Nekem csak két gyerekem van, és történetesen szeretem is őket nagyon, csakúgy, ahogy a páromat is. Nappal aktív típusú emberek vagyunk, a gyerekek is korán kelnek, egész nap tevékenyek vagyunk, viszont estére hullafáradtak. Cseppet sem irigylem azon hozzászólókat, akik akkurátusan beosztják a maguk és a párjuk vágyait is és esténként óracsörgésre leoltott lámpáknál elvégzik "az esti kötelezettségeiket" is, ez afféle dimenzió, ami sosem lesz célom. Válással a hátam mögött tudom, hogy milyen undorral feküdni a másik mellé, amikor az ember boldogan veti magát a gyerekek ápolgatásának ürügyébe napi 24 órát, csak a férje hagyja békén. Soha többé ilyet, köszönöm. Örülök, hogy megtaláltam igazi páromat, aki nem csak azért jó, hogy mellettem van, mert pénzt keres vagy játszik a gyerekekkel. Igenis jó megsimogatni, és igen, néha napközben más is eszünkbe jut. Csakhogy a gyerekek, főleg a nagyobbik féltékeny, és folyton hallgatózik, leskelődik, így nagyon nehéz minimális időt is egymásra fordítanunk. Pedig az kell. Ha valaki nem vette volna észre, a kapcsolatok érezhetően szorosabbak, bizalmasabbak, súrlódás mentesebbek, ha egy kis időt egymásnak is szentelünk. Az pedig, kedves kétkedők, a gyerekeknek is jobb.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de gyakorlati példákat még nem írt senki. Arra vagyok kíváncsi, hogy ki hova teszi a gyereket (aki mondjuk nem fér bele egy járókába), hátha kapok valami okos ötletet.

2010. jan. 20. 09:36
 16/33 anonim ***** válasza:
32%
23.06-os ,te nagyon hülye vagy.Egyébként a kérdésre válaszolva én nem szoktam eltávolítani sehogy sem,pedig az én férjem külföldön dolgozik és csak hétvégén vagyunk együtt.De tiszteljük annyira a gyerekünket hogy nem alázzuk meg azzal hogy végig keljen hallgatnia a hentergésünket.Lepasszolni meg nem fogom mivel csak hétvégén lehet együtt az apjával és ez nekem fontosabb hogy ők együtt legyenek mint a szex.Szépen megvárjuk az estét és azt hogy el aludjon.És ez nem azért van mert prűdek vagyunk hanem azért mert nem vagyunk állatok akik ott és akkor kamatyolnak ahol rájuk jön.Ez felfogás kérdése.
2010. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi közönséges ostoba tüzelő szuka van itt.Olyanok vagytok mint az állatok.
2010. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
11%
Azt hiszitek attól hogy egész nap b........tok magatokat a férjetekkel a gyerek meg csináljon amit akar attól benneteket nem fognak megcsalni?Ezt melyik hülye női magazinban olvastátok?Aztán majd nem kell rajta csodálkozni ha a lányotokat 12 éves korába majd úgy meg b....k mint a lovat.Ha anyunak szabad hát neki is.
2010. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%

megérkeztek az alpári stílusú hozzászólók magatokat járatjátok le. mellesleg ne csodálkozz, ha a párodnak nincs rád ingere napközben.

amúgy olynakor megnézhetnek egy mesét, nappaliajtó becsuk. 20 perc nem nagy idő. a nagyobbik gyerekeddel pedig beszéld meg a dolgot, már nem azt, hogy mit csináltok, hanem hogy te szereted a párod(nem tudom ő-e az édesapja) és néha szeretnétek ketesben lenni, beszélgetni, ilyesmi. biztosan megérti.

2010. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Szomszéd gyerekekkel nincsenek jóban? Át lehet küldeni, hogy vigyél át kis sütit és játszatok egy kicsit Karcsikával... Vagy én régen sokat mentem bicajozni, vagy elküldöd vásárolni a kisebbet a nagyobbal... Én sokszor egyedül legóztam a szobámban, és nem mentem ki a konyhába 2 percenként :) nem tudom történt-e valami.

nekem sajnos még nincs gyerekem, de az a véleményem, hogy nem csak a nők dolga kieszelni hogy hogyan kéne kettesben maradni egy kicsit... A pasi is ugyanúgy törhetné az agyát, elvégre az ő öröme is a dolog, úgyhogy én rábíznám a férjemre ennek a problémának a megoldását.

És azt hiszem nekem annál is inkább érdekes lehet ez a kérdés, mert én általában estére nem vagyok "megfelelő állapotban" én délutáni típus vagyok, és reggel sem megy :) Szerintem rászoktatnám a gyerekeket a délutáni csicsikához. Én mindig aludtam kicsi koromban, volt hogy 2 órát is, azalatt bármi történhetett :)

2010. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!