Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álnéven a facebook-on? Ezzel...

Álnéven a facebook-on? Ezzel simán tönkretehetnek egy házasságot, nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen indíttatásból tesznek olyan "nők" de hívhatnám őket ribiknek is, hogy csak úgy:"mert helyes a pasi" címszóval üzengetnek akár nős pasiknak is? "Uncsi a szex?" és társaik kérdésekkel ostorozva őket. Ezt miért csinálják???? És mellette persze megvan a normális profil oldala a csajnak....Mi a francra jó ez???
2014. szept. 17. 14:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú nők sajnos a való világban is . Mihelyst meglátják ,hogy megcsillan a karikagyűrű a férfi ujján ,vérszemet kapnak .. (persze az más kérdés ,hogy a párodnak kell ellenállnia ) Ez a viselkedés őket minősíti !!! Nem tudom miért csinálják .. talán egyfajta önigazolást remélnek a szánalmas játékuktól .. Mindenesetre ne idegeskedj !
2014. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel nem lehet tönkretenni egy házasságot. Amelyik kapcsolat ilyen hülyeségen megy el, sok xart nem ért. Ha a férjemnek írna valaki így, röhögne egyet, megmutatná és együtt tartanánk szánalmasnak, aztán élnénk tovább a boldog életünket. Ahol titkolnak ribiktől kapott üzeneteket, ahol a feleség ilyesmi miatt féltékeny kérdezés, ok nélkül, ahol a levélre választ is írnak... ott nem a ribi a probléma. N30
2014. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Egyértelműen látszott az, hogy a férjed nős?


Vannak akiknek nagy a szájuk a neten keresztül aztán ennyi, vannak, akik társkesés helyet így keresnek társat, vannak akik poénra veszik a bnőkkel, vagy fogadásból csinálják

Én vannak akik tenyleg komplyan gonsolják.

A férjem mesélte, hogy amióta hazasok vagyunk ra si jobban jönnek a nők, előtte nem nagyonnkezdeményeztek felé, most pedig gyakran.

Szerinte a nők úgy vanak beallitva, hogy ha ő már "kell " valakinek, akkor biztosan van benne valami, és rendes, és ha még meg is nősült(27 éves) és hozzá is mentek, akkor valami angyon szupi lehet..( szeribtem csak látsz rajta, hogy elegedett az életével, és ahogy idősödik egy jobban néz ki..jobban áll neki az érettebb kor, mint a 20éves)


Szőval vannak, akik ezert buknak a foglalt pasikra.


Viszont ha egy pasi visszaír, az az ő sara, ....

Nálam is naponta bepróbálkoznak pasik, udvarolnának, és elhívnak randira, vagy csak bezsólnak, mégsem tartom hímringyónak őket..és az én saram lenne, ha ebbe belemennek.



Tök jó, hogy a ferjed szólt, és nem attól félt mit szolsz

2014. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Magyar férgek, gondolom épp nös f..t cidiznek. Igazad van, én megértelek! ezektöl ne vàrj semmit!
2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!