Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álnéven a facebook-on? Ezzel...

Álnéven a facebook-on? Ezzel simán tönkretehetnek egy házasságot, nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen indíttatásból tesznek olyan "nők" de hívhatnám őket ribiknek is, hogy csak úgy:"mert helyes a pasi" címszóval üzengetnek akár nős pasiknak is? "Uncsi a szex?" és társaik kérdésekkel ostorozva őket. Ezt miért csinálják???? És mellette persze megvan a normális profil oldala a csajnak....Mi a francra jó ez???
2014. szept. 17. 14:13
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem az volt hogy most mit csináljak mert ez történt meg az történt...hanem az volt a kérdésem hogy mi a francot akarhatnak ezek az emberek ? És azoktól vártam választ akik tudják, mert volt már valamilyen formában közük hozzá.
2014. szept. 17. 14:30
 22/34 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted mit akarnak?
2014. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
ha tudnám nem kérdezném
2014. szept. 17. 14:30
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

a spam=levélszemét(vírus,körlevél,stb..)

Amúgy mi a problémád??szétszakította a házasságod?NEM..Férjed rosszul kezelte a dolgot?NEM..jelen esetben ott csinálsz problémát,ahol nincs...

Ha valós személy is írt neki,akkor is ennyit tennék,röhögnénk egyet rajta...max később heccelném vele..

2014. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy rosszakaróm próbálta így szétbombázni a házasságom.

Először azt akarta bemesélni a férjemnek, hogy megcsalom.

Utána meg kamu faceről próbálta elcsábítani.

Mindezt azért, mert lopkodott tőlem (azelőtt barátnők voltunk) parfümtől kezdve headsetten át mindent, én meg elküldtem melegebb éghajlatra és az anyja segítségével összeszedtük a cuccaimat a szobájából.

Néha még visszahallok dolgokat (a legújabb az, hogy a baba akit várok, nem a férjemé) de már senki sem veszi komolyan.

A saját szegénységi bizonyítványát írta alá ezzel, de már mindenki előtt.

2014. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

bolhából elefánt

férjed normálisan reagálta le..már amennyire

amelyik pasi visszaír, az olyan is. kész

2014. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
57%

Ha a férjed nem válaszolt vagy megosztotta veled ezt az egészet, akkor minek idegesíted magad?

Amúgy valószínűleg jót tesz az egójának, ha kikezd akár nős pasikkal is, ők meg veszik a lapot.

De nem értem te ezen miért idegeskedsz, ha a férjed nem vevő rá??????

2014. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan kezelnétek a facét, mindenféle idegenek nem tudnának írni nektek. Van olyan, hogy beállítások, meg biztonság. Ajánlom tüzetes átnézésre.
2014. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 csabika1971 ***** válasza:
100%

Miért írnak ilyen ribik?

Hogy eláruljam nem is biztos, hogy nők. Lehet unatkozó férfi is, de akár gyerekek is.

Döbbenet mennyire ráérnek sokan és ilyen hülyeségekkel múlatják az időt, hogy másokat próbálnak felhúzni.

Mert te nem látod ki ül a monitor túloldalán, mert csak lehet, hogy egy érzelmi defektes ember.

És látom téged ezzel sikerült rendesen felhúzni.

Próbáld elfelejteni, férjed normálisan reagálta le a dolgot, ez a lényeg. Magyarázatot meg úgy sem találsz.

2014. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
És te honnan tudod, hogy nem is ismerik egymást??? A másik, hogy lehet, hogy egy 13-14 éves kis fruska játszik. Miért csinálják? Nem tudom. De a véleményem az, hogy ha ezzel tönkre tudnak tenni egy házasságot, akkor ott már eleve nem kellett sok ahhoz, hogy szét menjen a pár.
2014. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!