Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álnéven a facebook-on? Ezzel...

Álnéven a facebook-on? Ezzel simán tönkretehetnek egy házasságot, nem?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen indíttatásból tesznek olyan "nők" de hívhatnám őket ribiknek is, hogy csak úgy:"mert helyes a pasi" címszóval üzengetnek akár nős pasiknak is? "Uncsi a szex?" és társaik kérdésekkel ostorozva őket. Ezt miért csinálják???? És mellette persze megvan a normális profil oldala a csajnak....Mi a francra jó ez???
2014. szept. 17. 14:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
inkább az zavar, hogy a párod visszaírogat, ugye?
2014. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
te is egy ilyen vagy?
2014. szept. 17. 14:15
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

"ilyen"? :)

nem, de ha nekem írna egy pasi, akkor tiltanám és kész. de neked ugye visszaírt a párod és most a nőt kell szidni? nem a pasit még véletlenül sem

2014. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Csak olyan tud üzenni, akivel ismerős, egyébként az Egyéb mappába kerül, vagy el sem megy hozzá.


Le kell tiltani az ilyet, vagy becsukni a facebook oldalt.

2014. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak nem értem az okát. Mi jó származik a nőnek abból hogy tudatosan szétszakít egy házasságot. Sokat nem nagyon várhat...max szexet és hatalmas balhékat...bujkálást..
2014. szept. 17. 14:17
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

tudatosan szétszakít egy házasságot.


ja nehogy az legyen a hibás, aki foglalt és visszaír :)

mégis milyen kan ír vissza egy ilyen üzenetre - sokat elmond róla, itt nem a nő a hibás, hanem aki foglalt, és ugrik egy "na gyere dugd be oszt élvezz el" üzenetre

2014. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
82%
Senki nem tud szétbarmolni egy jó házasságot.... jöhet bármivel... széttárhatja a lábát a férfi orra előtt is....
2014. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Na jó...látom mindenki szerint én vagyok itt a mumus...úgy osztotok engem és a férjem mint a franc. Azt a kis K...-t meg véditek. Szuper csapat! Gratula!!!!
2014. szept. 17. 14:20
 9/34 anonim ***** válasza:
98%

és a férjed mi?

ne röhögtess, ha írna nekem egy pali, hogy gyere úgy meg duglak hogy szétesel, akkor majd visszaírok neki, dugunk és ő lesz a hibás, nem én aki megcsalta a párját :D :D

2014. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem írt ilyet...csak azt hogy Uncsi a szex otthon? És ennyi...ezután együtt kezeltük a csajt. A férjem szólt nekem. És nem volt ismerőse...csak úgy ráüzent
2014. szept. 17. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!