Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Költői kérdés! Mit...

Hölgyek! Költői kérdés! Mit tennétek abban az esetben, ha pl a pároddal lennél valahol, majd egyszer csak megjelenne ott egy régi beteljesületlen szerelmed és megkérné a kezed?

Figyelt kérdés
Mi lenne egy ilyenre a hirtelen reakció?
2014. szept. 12. 07:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt ugyan a párom előtt egy másik nagy szerelmem, de soha nem lenne olyan bunkó, hogy ilyen helyzetbe hozzon a párom jelenlétében.

Ha mégis ilyen történne, nyilván értetlenkednék egy sort, hogy egyáltalán hogy gondolja és remélném, hogy ez csak egy rossz vicc.

Természetesen nem hagynám el érte a férjem, ez nem is kérdés. Mindenesetre az ilyen akciót elég gusztustalannak értékelném.

2014. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
45%

"Tízesle, neked sincs ízlésed :D :D "


Kössz a lepontozást és a bunkó szavakat, beteljesületlen szerelemről volt szó, azt nem írta a kérdező, hogy mikoriról. Elég sok lányt ismerek aki fülig bele volt esve DiCaprioba 10-15 évesen...


Ahhoz, meg inkább hozzá sem szólok, hogy más ízlését fikázni ritka felszínes és szemét dolog. Nem ő a legjóképűbb férfi a földön, de vannak emberek akiknek tetszik.


(Azt pedig végképp mellőzöm, hogy az iróniát senki nem vette)

2014. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ezt a "neked sincs ízlésed" beszólást pont 12 évesen hallottam utoljára.
2014. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kinevetném :)


Az egyetlen régi beteljesületlen "szerelmem" (kb. 15 éves lehettem akkor és vagy 2 évig nagyon odavoltam érte, barátok voltunk amúgy:)) már rég házas, 3 kisgyereke van.

2014. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

volt egy nagy bálványom 17 évesen, persze, ennyi idősen minden lány vigasztalhatatlanul és reménytelenül szerelmes valami vagány huszonéves srácba :)


szerintem halál nyugodtan bemutatnám őket egymásnak, végülis 1 közös pont van bennük: engem szeretnek :P

komolyabban: tényleg bemutatnám őket egymásnak, hogy azért tisztázódjanak az erőviszonyok, ebből leszűrné a jóember hogy rossz ajtón kopogtat :D


amúgy egy ilyen dolognak kb 0 a realitása. ha filmen látnám, akkor is csak röhögnék :D

2014. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A régi beteljesületlen szerelmeim mára öregek, kövérek, kopaszak lettek, ellentétben a jóvágású férjemmel. :))
2014. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok, valószínűleg a régi beteljesületlen szerelmemet meg sem ismerném, de hogy nem úgy nézne ki, mint akkor, az biztos! Szóval a szitu az lenne, hogy egy idegen feléségül kérne.

A reakcióm az lenne, hogy megkeresném a kandi kamerákat.

2014. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ez így irreális lépés lenne a fiútól, viszont akár milyen formában, de megjelenne, bemutatnám a páromnak, mint szerelmemet, és a páromat is neki, mint szerelmemet.

Utána nem tudom.

Beszélnék vele az elkövetkező napokban kettesben, hogy mi változott, mi történt vele azóta, stb.

2015. jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
* viszont ha akármilyen formában, de megjelenne
2015. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

10: Nem mindenki A LEGTÖBB ember, nekem pl. sose szokott elmúlni a szerelem. Tehát idővel egyre több emberbe vagyok szerelmes.

Egyébként ez a TE GONDOLATOD az emberekről, sehonnan se tudhatod, hogy milyen a legtöbb ember!

2015. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!