Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Költői kérdés! Mit...

Hölgyek! Költői kérdés! Mit tennétek abban az esetben, ha pl a pároddal lennél valahol, majd egyszer csak megjelenne ott egy régi beteljesületlen szerelmed és megkérné a kezed?

Figyelt kérdés
Mi lenne egy ilyenre a hirtelen reakció?
2014. szept. 12. 07:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Elájulnék:D kb.
2014. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

ez rendkívül gyerekes kérdés.

ha egy férfiban ilyen felmerülne, nagyon kiábrándító lenne.

felnőtt ember ilyet nem csinál, csak egy felnőtt testben élő gyerek.

2014. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók.Mint írtam a kérdés költői volt:)Lehet gyerekes,de ilyen nem eshet meg szerintetek?Vagy nem volt ilyen a történelem során?
2014. szept. 12. 07:22
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha költői, akkor viszont ne lepődj meg, ha nem kapsz válaszokat... :-)
2014. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Elképzeltem...van beteljesületlen szerelmem, így nem volt nehéz. Szerintem ez nem gyerekes, hanem nagyon bátor. Egyrészt sanszos az elutasítás, számol egy baromi kellemetlen helyzettel, és ha a párom elég féltékeny, még a szeme alá is kaphat. Mivel van más az életemben, azt jelenti, hogy túl vagyok ezen a szerelmen. Ha túl vagyok rajta, nyilván rájöttem, hogy nem működne a dolog. Így nemet mondani sem nehéz, bár a hiúságomnak biztos jól esne.
2014. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
nemet mondanék és ennyi.
2014. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül nemet mondanék, az a vonat már elment. Nyilván az új páromat szeretem, hiszen vele vagyok. A múltat nem lehet visszahozni, az már úgysem lenne ugyanaz.
2014. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
"Menj a fenébe". Ez lenne. Ha akkor nem kellettem, akkor később se kelljek. Ennyi
2014. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

meglepödnék az biztos. majd a saját bunkó stilusommal a tudtára adnàm hogy a valaszom nem.

ahol én élek van egy ilyen tévémüsor, az exek felbukkannak makd gyönyörű megható szöveggel próbálják visszakapni az exet. én is gondoltam már rá mit tennék ha ez történne. nem véletlen az exem, hiába valamikor nagyon szerettem.

2014. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%

Leonardo DiCaprioért simán otthagynám a pasim.


Amúgy milyen kérdés már ez, a legtöbb esetben ha az ember kapcsolatban van, nem ácsingózik valakiért akibe x éve volt szerelmes. Ebből kifolyólag pedig kedvesen, vagy erélyesebben elküldené az önjelölt vőlegényt melegebb éghajlatra.

2014. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!