Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Költői kérdés! Mit...

Hölgyek! Költői kérdés! Mit tennétek abban az esetben, ha pl a pároddal lennél valahol, majd egyszer csak megjelenne ott egy régi beteljesületlen szerelmed és megkérné a kezed?

Figyelt kérdés
Mi lenne egy ilyenre a hirtelen reakció?
2014. szept. 12. 07:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem-et mondanék egyértelműen. Nem hagynám el a párom és tisztelem annyira, hogy nem pattannék meg egy olyan emberrel aki hosszú évek után térdepel a lábaim előtt a semmiből.
2014. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem az elképzelhetetlent, ugyanis a beteljesületlen szerelmem egy akkora fallosz, amekkorát nem látott a világ. Elvárja, hogy a nők fussanak utána, ők kaparják a küszöbét, és ők hívják randira őt. 24 éves felnőtt pasiról beszélünk. Továbbá ha nem keresed, ő sem keres, és konkrétan neked kell udvarolnod, hogy ő milyen jól néz ki, de dicsérő szót tőle nem igen hallasz. Többször nekifutottunk a dolognak, mire ráébredtem, hogy az önbecsülésem üvöltözik velem, azt a hangot hallom már egy ideje, így elengedtem. Nehéz volt nem rá írnom, de nem fenyegetett a veszély, hogy ő fog keresni- nem is tette. Hosszas kínlódás után összeszedtem magam, és most már tudok szívfájdalom nélkül rá gondolni. Túlléptem, elengedtem, elkönyveltem soha be nem teljesülő vágynak, az óta boldog párkapcsolatban élek valaki mással, aki igazi társam.

Ha valami kapcsoló átkattanna a Beteljesületlen agyában, és hirtelen megkérne, valószínű szíven ütne, hiszen sokáig vártam arra, hogy egyáltalán igazi kapcsolatban legyünk, aztán megráznám magam, és kedvesen nemet mondanék, mert már nem haragszom se rá, se magamra, hogy nem volt elég, és hogy neki én nem voltam elég.

A pasim meg a következő pillanatban módszeresen szétverné.

2014. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

Jót röhögnék, mert nevetséges lenne!

Egyébként meg, ha annyira régi beteljesületlen szerelem, hogy eddig nem is érdekelt mi van vele, akkor egy ilyen gesztustól sikítva menekülnék!

2014. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

"Leonardo DiCaprioért simán otthagynám a pasim. "


Tízesle, neked sincs ízlésed :D :D



Egyébként nemet mondanék. Miért hagynám ott a jól működő kapcsolatomat valami régi álomért?

2014. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiröhögném. Hiszen addigra az már nem "nembeteljesült" szerelem, hanem szimplán a lezárt múlt. :-D

Legalább is nálam nem maradnak ilyen elvarratlan vad szálak.


Minden esetre biztosan legyezgetné a hiúságomat a dolog, de nemet mondanék és elzavarnám.

2014. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
nemet mondanék, férjhez mentem, szeretem, nem dobnék el 7 évet egy idiótáért.
2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy 10év után egyszer bele botlottam életem nagy szerelmébe.Legalább is azt hittem ő a nagy Ő.De hát az ember többször szerelmes, és olyankor mindig azt hiszi.Na szó szó..Hát én semmit nem éreztem.Meg kérné a kezem körbe röhögném.Az a múlt, elmúlt...
2014. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, és nyugtáznám, hogy aznap furcsább dolog már nem történhet velem :D

Amúgy meg nemet mondanék, nem véletlen vagyok a párommal együtt (helyesebben férjemmel). Ha a régi szerelem lett volna az igazi, akkor most együtt lennénk, de nem volt az. Ezzel szemben a férjemmel 5 éve együtt vagyunk jóba-rosszban (szerelemben), ezt nem adnám fel semmiért.

2014. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A költői kérdés attól költői, hogy a kérdező nem vár rá választ :)
2014. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bizony. Ez elméleti kérdés.
2014. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!