Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom elvált vannak gyerekei.

Nagyon jól megvagyunk,kb. 4 éve vagyunk együtt szeretjük egymást és a gyerekekkel is jól kijövök.

Viszont a tanulásukkal probléma van és párom teljesen elkeseredett,és elment tölem,nemtudja mi legyen kettőnkel

mert a gyerekeinek segíteni akar,ami természetesen engem egyáltalán nemzavar és ezt el is mondtam neki,meghogy segítenék én is szívesen.Ő azt hiszi hogy én ezt a helyzetet megunnám,hogy megy tanulni a gyerekekkel,vagy nemérteném meg.pedig nem így van.Ezt is elmondtam neki is.Ő ugy gondolja ez nem működne,mert neki rossz hogy kevesebbet lenne velem.Hogy értessem meg vele hogy ez engem nemzavar?Szerintetek nem működhet ez így?


2014. szept. 9. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az zavarná,meg elszomorítaná,hogy kevesebbet van veled,azért mert pár órát naponta tanul a gyerekeivel,de az nem zavarja,hogy napok óta haza sem ment? Hogy van ez? Nagyon szerethet,ha a két lehetőség közül(kicsit lesz veled,vagy egyáltalán nem) a rosszabbikat választja.Sztem ez csak indok,hogy leépítsen.
2014. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egy ócska indoknak tűnik, hogy megszabaduljon tőled. Ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy jaaaaj én túl büdöset csinálok a WC-n, ez téged biztos zavarna, inkább szakítok.
2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szakító szöveg.Mint ahogy a "túl jó vagy nekem, tőlem jobbat érdemelsz" és társai is.
2014. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!