Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom elvált vannak gyerekei.

Nagyon jól megvagyunk,kb. 4 éve vagyunk együtt szeretjük egymást és a gyerekekkel is jól kijövök.

Viszont a tanulásukkal probléma van és párom teljesen elkeseredett,és elment tölem,nemtudja mi legyen kettőnkel

mert a gyerekeinek segíteni akar,ami természetesen engem egyáltalán nemzavar és ezt el is mondtam neki,meghogy segítenék én is szívesen.Ő azt hiszi hogy én ezt a helyzetet megunnám,hogy megy tanulni a gyerekekkel,vagy nemérteném meg.pedig nem így van.Ezt is elmondtam neki is.Ő ugy gondolja ez nem működne,mert neki rossz hogy kevesebbet lenne velem.Hogy értessem meg vele hogy ez engem nemzavar?Szerintetek nem működhet ez így?


2014. szept. 9. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De hát te is tanulnál velük,nem?

Együtt éltek?

2014. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ő megy a gyerekeihez? Messze laktok egymástól? Nem lehetne megoldani, hogy felváltva ő megy, és a gyerekek jönnek hozzá?
2014. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te nem veszed észre ez a pasi ezzel az indokkal szabadult tőled?ha igazán szeretne és te lennél a NŐ,nem nő, az életébe, ott se hagyott volna ilyen ócska indokkal.Ez a pasi elment és vissza se akar menni.Keress magadnak egy normális pasit.
2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk,nemlaknak a gyerekek messze tölünk.persze hogy segítenék nekik.jól kijövök velük
2014. szept. 9. 18:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nincs más nő
2014. szept. 9. 18:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Neki az fáj hogy kevesebbet lenne velem és megunnám ezt az egészet,Ő szerinte mindenkinek ez lenne a véleménye
2014. szept. 9. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
ott fent azt irod,elkeseredett és elment tőled,most meg azt együtt éltek.akkor most miii vaan?
2014. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez pár napja történt hogy elment.de amugy együtt élünk,éltünk
2014. szept. 9. 18:37
 9/13 anonim ***** válasza:

ez nekem is álindoknak tűnik.

sajnálom.

2014. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg kifogás.. ennél jobb kibúvó nem jutott eszébe, azt meg nem tartotta elégnek, hogy megunta a kapcsolatot. Más is tanul a gyerekével, más is dolgozik, másnak is van élete. Az, hogy ő szakít, mert kevesebb ideje lesz rád, és mások azt mondják, hogy te emiatt szakítani fog, melyik óvodában állja meg a helyét? Ha komolyan szeret, akkor vagy bízik benned, hogy nem lesz baj belőle, vagy megszervezi úgy, hogy ne legyen belőle. Egy 4 éves kapcsolatban, ahol a két fél szereti egymás, így működik.
2014. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!