Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy család mehet tönkre a...

Egy család mehet tönkre a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem rég kezdett el dolgozni egy új melóhelyen, ahol a főnöke szépen lassan, de rá hajt. Eleinte csak ölelgetés, facebook irogatás, most meg már nyakra megy a csók. A főnöknek 2 gyerkőce felesége, még barátnőmnek párja van. Kihasználja ezt a helyzetet, hisz így többet is keres, azonban el jött az az idő, h nem tesz ellene, sőt 3 napra külföldre fognak utazni a melo miatt.. És biztos vagyok benne, hogy megfog történni, aminek nem kellene..


A barátnőm párját ismerem, természetesen nem tud semmit az egészről. Én többször szóltam,hogy ez így nem lesz jó, mert a végén új meló helyet is kell keresnie, ha nem úgy alakulnak a dolgok.. Ti mit tennétek?


Nem szívesen folynék bele, de valahol akkor is szomorú, hiába mondom, h ennek nem lesz jó vége.


Ti mit tennétek?



#megcsalás #főnők kapcsolat #család megy tönkre
2014. szept. 7. 19:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Madarat tolláról, embert barátjáról... (ezt nem lehetett kihagyni)
2014. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szólnék bele a helyedbe az ő dolga. Sok nő így jut előre manapság a munkahelyén hogy valakivel szexel, a legtöbb esetben a szeretőség után is megvan a jó munkakör. Úgyhogy nem egyedi eset.
2014. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
kényelmes fotel, kóla + popcorn és páholyból nézném végig a drámai színdarabot!
2014. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha a barátnődben megvan a hajlam az efféle kalandokra,akkor csak idő kérdése,mikor fogja megtenni. És kivel. Ha nem most,a főnökke,akkor jövőre mással. Én beszélnék a párjával,hogy a főnök próbálkozik,nézzen rájuk. De nem említeném,hogy a barátnőm is kap az alkalmon. innen bogozza ki ő,ha akarja.Szóltál is ,de nem kavartál.
2014. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de nem értelek: Mi közöd is hozzá?!
2014. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem a barátnőd, hanem a pasi miatt fog tönkremenni egy család. A barátnőd miatt csak a barátja fog pórul járni.
2014. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem az érdekel, hogy a bnőd mit válaszolt erre?

" Én többször szóltam,hogy ez így nem lesz jó, mert a végén új meló helyet is kell keresnie, ha nem úgy alakulnak a dolgok.. "

2014. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 bubor válasza:
49%

igen,ha új családtag,egy idegen kerül be,akkor csak idő kérdése a szétmarcangolódás.

Nem viccelek. :(

2014. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
A baratnod pasija majd tanul az esetbol es legkozelebb nem prostival kezd. A masik csalad is talal majd normalis apat.
2014. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

1. lehet, hogy ez a család már rég tönkrement

2. lehet, hogy soha nem fog tönkremenni

3. az is lehet, hogy ők lesznek egy új, sokáig boldog család.

2014. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!