Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy család mehet tönkre a...

Egy család mehet tönkre a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem rég kezdett el dolgozni egy új melóhelyen, ahol a főnöke szépen lassan, de rá hajt. Eleinte csak ölelgetés, facebook irogatás, most meg már nyakra megy a csók. A főnöknek 2 gyerkőce felesége, még barátnőmnek párja van. Kihasználja ezt a helyzetet, hisz így többet is keres, azonban el jött az az idő, h nem tesz ellene, sőt 3 napra külföldre fognak utazni a melo miatt.. És biztos vagyok benne, hogy megfog történni, aminek nem kellene..


A barátnőm párját ismerem, természetesen nem tud semmit az egészről. Én többször szóltam,hogy ez így nem lesz jó, mert a végén új meló helyet is kell keresnie, ha nem úgy alakulnak a dolgok.. Ti mit tennétek?


Nem szívesen folynék bele, de valahol akkor is szomorú, hiába mondom, h ennek nem lesz jó vége.


Ti mit tennétek?



#megcsalás #főnők kapcsolat #család megy tönkre
2014. szept. 7. 19:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ennyire kérdező ne unatkozz már, hogy mások életébe akarsz beleavatkozni.
2014. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, hogy ti mit láttok jónak ebben a helyzetben, nem rossz indulatból.


kedves 7, a válasz az volt, hogy "áh ez úgyse fog bekövetkezni" A kalandozás megvan, ezért sem értem miért van együtt a párjával, hisz itt ő lesz az, aki sérülni fog.

2014. szept. 7. 20:09
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Miért a barátnőd miatt? Talán inkább apuka miatt, aki titokban csajozik.

Egyébként meg egy ilyen apa/ férj mellett jobban is járna a család, ha otthagyná őket.

2014. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazad van, hisz a leányzó még igen fiatal, még a férfi lassan betölti a 40-et.
2014. szept. 7. 20:12
 15/26 anonim ***** válasza:
33%
Ja, és még valami: A férfi hajtott rá, ő kezdte. Ha szigorúan vesszük, akkor ez bizony munkahelyi zaklatás és hatalommal való visszaélés! Akár fel is jelenthetné, és teljesen igaza lenne.
2014. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Igy mar nem jelenthetne fel. Ez nem zaklatas hanem prostitucio.
2014. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a férfi miatt. Megcsalásért nem a szeretőt kellene hibáztatni, ilyen munkahelyi kivételezésért sem azt, aki él a lehetőséggel, hanem azt, aki megadja. Lehet, hogy tényleg zsarolja a főnöke.
2014. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit sem kell tenned. Sőt, azon kívül, hogy elmondod a barátnődnek a véleményedet, vagy a nemtetszésedet, nem is tudsz mást tenni, mert nem a te dolgod.

Elmondod, mit gondolsz erről, aztán már rajta múlik, az ő döntése, hogy mit tesz.

2014. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Értem, én remélem, hogy nem lesz ebből a jövőben probléma, hisz a főnök lépett. Számomra az az ember undorító, h ilyet megtesz, a leányzó meg szereti a munkáját nincs szándékában távozni, hisz jól keres.. de meddig? :(
2014. szept. 7. 20:20
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

Még egyszer megkérdezem: mi közöd is neked ehhez? Miért kellene belefolynod? Ennyire nincs saját életed?

Tudod, szabad országban élünk, mindenki azt tesz, amit akar, létezik szabad akarat is.

Gondolod mindent tudsz a barátnőd kapcsolatáról? Tuti nem. Lehet, hogy szegény párját nem is kell sajnálni. Lehet, hogy ő is jócskán ludas abban, hogy a barátnőd másfelé kacsingat. Meg az is lehet, hogy jobban jár, ha elhagyja a barátnőd, mert nem illenek egymáshoz, és majd megtalálja a párját.

De neked ebbe beleavatkozni SEMMI JOGOD.

2014. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!