Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Lent a többi.

Mi a véleményetek? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Páromat( most már páromat) 4 éve ismerem. Első perctől kezdve alakult közöttünk aminek kell, én voltam a hülye és hát, sok befolyásoló tényező volt ami miatt végül nem alakult úgy hogy összejöjjünk. Tudni kell róla hogy nagyon nagyon zárkózott, nem nagyon barátkozós, bizalmatlan az emberekkel, és bár viszonylag jó emberismerőnek tartom magam, ő az akinek a lépéseit sosem tudom. A lényeg a következő. 2 éve kiköltözött külföldre, igen messze. Még is ennek ellenére alakult a kapcsolatunk, sokkal intenzívebben mint az azt megelőző időszakban.Anyukájának is mesélt rólam, mondta hogy szerelmes de ez még 2 éve volt. Most februárban hazajött, csodás napokat töltöttünk együtt, össze is jöttünk. Nem régen meglepetésként meglátogattam kint,és láttam rajta változást, jó irányban, amiatt hogy kimentem. Lakótársa mondta hogy azt mondta nagyban megváltozott az eddigi képe rólam, a kapcsolatunkról.( én vagyok neki az első tartós párkapcsolata, idáig azt vallotta hogy nem köti le magát.) Azt mondta nekem mikor int voltam , velem látja a jövőt, "fészekrakó ösztön meg minden". Mielőtt hazajöttem azt kérdzete, hogy ha megkérné a kezem, hozzá mennék-e .

Szerintetek meg fogja kérni a kezem? (Bocsi a hosszú kifejtésért :) -Normális kommenteket kérnék! Köszönöm! :)



2014. szept. 4. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megkéri.
2014. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

tehát fél éve vagytok együtt, ebből pár napot, max 2 hetet töltöttetek valóban együtt.

igen, szerintem is meg fogja kérni a kezed, mi több, menj is hozzá. elég erős a kapcsolatotok ehhez.

2014. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csupán látok rá némi esélyt. A lánykérés utáni részt nem fejtettem ki, De elmondom: okkal nem vagyok még külföldön, képzem magam, és ha meg is kérné a kezem, igen hosszú jegyben járás lenne. Kifejtettem neki is hogy nem vagyok a híve a lagzinak stb, tehát lehet hogy csak jegyben maradunk. :) Mellesleg, több időt töltöttünk együtt. :)Köszönöm.
2014. szept. 4. 21:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!