Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan, ezen kell kiakadnia...

Komolyan, ezen kell kiakadnia a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés

Két hét múlva Sátoraljaújhelyre megyek bobozni a két tesómmal és a sógorommal.

Párom dolgozik így ő nem tud jönni. Fel van háborodva, hogy én oda elmegyek nélküle, de viszont az ő haverjaival meg sehová.

Ez olyan nagy gond? Szerintetek?


2014. szept. 8. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nos, ha vele es a baratival nem vagy hajlando a kozos programra, akkor igen, nagy gond.
2014. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

én nem akadnék ki, leszarnám... de az biztos, hogy" visszakapnád " nélküled mennék el a helyében amikor ráérek annyi időre amenyirre te mész el és legalább átéreznéd, hogy milyen


lehet ebből rendszert csinálni egy kapcsolatban, de nem érdemes....

2014. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Igen, gond. Tessék elmenni a haverjaival és vele is máshová, ne vond ki magad ezek alól.
2014. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Igen, gond.

Ha az első esetnél nem teszi szóvá, félő, hogy olyan rendszert alakítasz ki, hogy a nászutatokra is egyedül mész...

.

Párkapcsolat:

párod dolgozik, te elmész bobozni.

Hazamegy meló után, majd előbb-utóbb te is előkerülsz és a napi munkája után hallgathatja beszámolódat, milyen jól múlattad a napot.

Neked hogy esne fordított esetben?

2014. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Itt komolyan mindenki keptelen kimaszni a parja seggebol?

Dolgozik, nem tud menni, ezert megvonja toled is a szorakozast? Megis milyen jogon?

Miert nem maszkal el a haverjaival, ha teheti?


Erdekes modon a baratommal van egy csomo kozos es egy csomo kulon programunk is.. Foleg, amikor a masikunk nem er ra. Soha nem jutna eszembe huznom a szam, ha menni akar valahova, amikor nem erek ra. Erezze jol magat, basszus, nem vagyunk osszenove.

2014. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem gond. A mi munkarendünk teljesen más, így sokszor vannak saját programjaink, pl. ő elment a barátaival paintballozni, amíg én dolgoztam, és nem vettem a szívemre. Örültem neki, hogy jól érezte magát, megnéztem mind a kismillió képet a festékes képű "fiúkról", amikor hazaértem. :) Ő is ugyanígy elfogadja, ha én megyek el.

A testvéreddel és a sógoroddal mész el, nem értem, mi ebben a nagy kaland. Vagy amíg a másik dolgozik, ti otthon gubbasztotok?

2014. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó kettővel értek egyet, a normális kapcsolatban számomra benne van a külön program is. Én pl a héten megyek sütizni barátnőmmel, párom sem fogja sírva a plafont bámulni addig, elmegy sörözni egy haverjával.

De pl. ő nélkülem, a tesóival jár el síelni telente egy hétre, én addig barátnőzök/családozok/romantikus filmet nézek, a kapcsolatunk pedig tökéletesen működik.

26N

2014. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

szerintem semmi gond nincs ezzel..pláne, hogy nem a bartnöiddel mész, hanem lényegében a családoddal, a testvéreiddel.

nem tudom mit problémáznak ezen...azért, mert a párja nem ér rá, mert dolgozik, akkor neki egész nap otthon kéne ülnie..vagy mi?

2014. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Lepontozók, és ha a párjának van arra igénye, hogy vele IS elmenjen valahova, de a kérdező vele SOSEM megy, csak másokkal?


Tanuljatok már meg olvasni, és értelmezni!

2014. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem, komolyan. Ő elmegy veled, ha a barátnőiddel szervezel programot? A testvéreid meg a sógorod azért nem haverok, a pároddal meg nem vagytok összenőve. Annyira felesleges hiszti az egész...
2014. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!