Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ad az embernek a család?

Mit ad az embernek a család?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én eljutottam arra a szintre, hogy csak akkor vállalok majd saját családot, ha eljön az ideje. Azaz nem is keresek senkit, mert azt érzem, hogyha keresni kell, az régen rossz. Majd ledobja elém az élet. Régebben jobban akartam családot, de most nagyon jól érzem magam egyedül, boldog vagyok. A mindennapi sikerélmények éltetnek.
2014. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát az idealizált modell szerint egy biztonságos szeretetteli környezetet biztonságot...


Valójában viszont szülője válogatja.

Pl Nekem az apám egy szadista, neonáci volt akinek a temetésén a megnyugvás volt az első amit éreztem.

Tőle én jó sok verést kaptam, Meg papolást a fehér hatomról...


Hát ezt nem sírom vissza.

Anyámtól viszont megkaptam mindent ami a biztonságot jelenti számomra.

Mondjuk az számomra is rejtély h egy értelmiségi 2 diplomás h állhatott össze egy 10 osztályos korlátolt agyúval.


De ennek már szerencsére vége.

2014. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. szept. 7. 14:44
 14/15 anonim ***** válasza:
12: A szociopaták a legéleselméjűbb emberek. Az én fiúim 2/3-a szociopata, és fiúim közül egy segédmunkásnak van a legjobb személyisége. Csak sajnos részeges.
2014. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És hol írtam én szociopatát mutasd már meg ?


Am ő minden volt csak nem éles elméjű.

2014. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!