Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen embernek miért adok...

Egy ilyen embernek miért adok oda ruhát? Mit tegyek? Ha velem rendes miért ne adjak? Magánélete, hogy kivel van, s mit csinál. Lent az eleje.

Figyelt kérdés
A férjem megsértődött, mert az egyik ismerősnek elhoztam egy ruhát a gyerekének, hogy jön a farsang, s kérte. A férjem nem bírja azokat a kapcsolatban lévő embereket, akik a férjet, feleséget megcsalnak. Erről meg tudja, hogy kavar. S most otthon áll a bál, mert egy ilyen embernek miért adok oda ruhát? Mit tegyek? Ha velem rendes miért ne adjak? Magánélete, hogy kivel van, s mit csinál.

2014. jan. 29. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért fáj az a férjednek, hogy ki kivel van jóban?
2014. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a párod ezzel a viselkedéssel próbálja palástolni a hűtlenségét, hogy a kifelé lévő kép róla illetve vele kapcsolatban még csak fel se merüljön a csalás lehetősége. Egy valóban hűséges ember nem nyilvánul meg így, csak az aki maga is masszívan csal.Egy hűséges ember maximum sajnálja azokat akik ilyen kapcsolatokban tengődnek, de nem számkivetettként viselkedik velük.

Ezt egyébként csak egy nagyon rafinált és ravasz ember teszi.Jobb ha tudod.

2014. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A megismerkedésetekkor is ilyen volt a férjed?
2014. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, túlpszichoanalizálod az egészet. Bárcsak ilyen szimpla lenne a világ, hogy aki csal, az ezt csinálja, aki nem, az meg azt.
2014. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eléggé unatkozhat a férjed, ha ilyenen képes veszekedni :)

Szerintem is mindenki foglalkozzon a saját magánéletével, aztán mit tud a férjed? Mindenkiről össze-vissza pletykálnak, aminek a fele sem igaz.

2014. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem ilyen volt. De olyan helyen dolgozik most, ahol mindenki mindenkivel( barátok közt). S ez a baj, hogy amit hall, el is hiszi. Volt már rá példa engem is bele kevertek dolgokba, amire rájött, hogy nem igaz beletelt egy pár veszekedésbe. Igazán a csapat ahol van az festi meg a képet. JA, s van ideje gondolkodni rajta. Mert nekem nincs, ezt szoktam is mondani neki.
2014. jan. 29. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

A 2-esnek igaza van. nem "túlpszichologiozálja", hanem nagyon pontosan látja a dolgokat.


Kérdező: annak adsz, akinek akarsz, a te dolgod. Ráadásul a férjed nem csak beleszól abba, ami nem az ő dolga, de bunkó módon általánosít is: a gyereket akarja büntetni azért, mert annak a szülei megcsalják egymást. Mi köze van a gyereknek ahhoz, hogy a szülei hogyna élnek? Ez elég korlátolt és ostoba gondolkodás és ami még veszélyesebb: egy kalap alá sorolja a gyereket a szüleivel, így az, ha ki akarna törni később a szülei jármából, mindig visszalökik.


A férjedre tényleg figyelj oda! Nagyon nem jó jel az, ha valaki így reagál mások "erkölcsiségére".

2014. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikortól kezdte ezt a viselkedést? Végül is nem kell leírnod, mert attól az időponttól számított negyedévet megelőzőn került kapcsolatba egy 3. személlyel.Azóta vagy csalva.


Bevált módszer, és ha jobban kikérdezed az embereket, hasonló időpont jön ki mindegyiknél. +/- egy-két nap.

2014. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2


Marhaságokat hordasz össze.

2014. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!