Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen, mi (volt) számodra...

21 évesen, mi (volt) számodra a fontosabb, a szerelmed, vagy a családod?

Figyelt kérdés
Ha a 2-t folyton külön kellett volna választani. Pl. megígérsz valamit a szerelmednek de a szüleid richtig az ellenkezőjét akarják. Stb. (És ez a szerelem 2,5 éve tart.)
2010. jan. 17. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már nem olyan a dolog ahogy leírtad. Valószínű nem azért marad otthon mert hogy inkább takarítana mint veled legyen. Egy időben az én szüleim is nagyon szigorúak voltak, ha azt mondtam volna nekik, hogy most nem mosogatok el hanem elmegyek ide-oda biztos egy hétig ordibáltak volna velem.Erről nem a barátnőd tehet hanem a szülei.
2010. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De én hasonló esetben inkább vállalom a konfliktust...
2010. jan. 17. 17:21
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy konfliktus kerülő a lányzó (asszem jól olvastam, hogy Te vagy a fiú).

Amúgy én 21 vagyok, és nálunk úgy van, hogy 7köznap a mienk a KEdvesemmel, a 7vége a családé. PErsze, rásegít, hogy mi együtt élünk messze a szülői háztól. De, ha a párom nem dolgozik 7végén (havonta 1* van ilyen), akkor nem megyek haza. Kivétel ez alól ha vmi halaszthatatlan dolog van (szülinap, utazás). De nálunk sosem volt jellemző, hogy nem találkoztunk, mert pl mosogatnom kellett. Nálatok nem lehet, hogy a szülőkkel is baj van?

2010. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
21 évesen azt hittem a szerelemnél fontosabb nincs. Aztán rájöttem hogy a férfiak jönnek-mennek az ember életében, de a család az állandó. Kár bárkiért lemondani róla. A bajban csakis rájuk számíthat az ember. Egy 30 éves anyuka
2010. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim Hála Istennek, mindig hamarabb kiszúrták a nem hozzám való pasikat,mint én. Noha komolyabb konfliktusok nem voltak, azért éreztem, hogy nem szeretik a pasim. És 99%-ban nekik lett igazuk. Vagy elhagytak, vagy megcsaltak stb. Bár a szüleim elég intelligensek voltak ahhoz, hogy ne nyíltan üzenjenek hadat a páromnak, mert tudták, hogy azzal engem is eltaszítanak, azt pedig nem akarták. De a mai napig állítom, amit már egy páran írtak, hogy egy pasi (akár férj) bármikor elhagyhat, a család az mindig melletted áll. De nem is kell választani közöttük. Máshogy szereted a családot, és máshogy a pasidat. A kettő szerintem nem összehasonlítható. Én tartom magam annyira reális embernek, hogy egy konfliktusban tényleg annak adok igazat, akinek az van. Tehát azért mert a családom, ha valaki hülyeséget csinál, nem fogok neki igazata adni, ahogy a páromnak sem, ha nincs.
2010. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!