Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkorodban ismerted a...

Gyerekkorodban ismerted a férjedet? Mikor kezdett tetszeni? Mikor jöttetek össze? Milyen a házasságotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne a barátságból-szerelem-tapasztalataitok:)
2010. jan. 16. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves voltam mikor megismertem a férjemet. Egy baráti társaságba jártunk, de ki nem állhattuk egymást. Aztán egy sátorozáskor csak ketten keltünk korán és elkezdtünk beszélgetni. Mivel mindenki aludt kénytelenek voltunk. :) Onnantól már nem utáltuk egymást, de csak 2000-ben lett ebből szerelem. 2006-ban volt az esküvőnk és 2009 augusztusában született a kislányunk. Nagyon jó a kapcsolatunk, bár ha valaki azt mondja 1997-ben hogy ez a pasi lesz a férjem, sőt még gyerekünk is lesz, biztos kiröhögöm!
2010. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

14 éves korom óta ismerem a férjem. Jártunk is együtt ekkor, még amolyan gyerekkori szerelemből. Egyébként nagyvárosban lakunk és 1 diszkóba ismerkedtünk meg. Aztán pár évig nem találkoztunk, majd olyan 19 évesen 1x megláttam 1 kocsma (a melóhelye volt) előtt bütykölni a telóját én meg edzésről hazafele, mondom odaköszönök, aztán mégsem, de mivel ráértem mégis csak odamentem. Egyből 3 órát dumáltunk + telefonszámcsere. Gondoltam ez csak kamu, hogy menjünk biliárdozni vagy ...stb. Egyébként nekem volt vőlegényem (extra sz@r kapcsolat) és neki is volt barátnője (szintén sz@r kapcsolat).

De meglepi...másnap felhívott.

Ezután elég sokat lógtunk együtt, de pár hónap után mindketten éreztük, hogy ez több mint barátság és hol ő nem akart a barátnőjével szakítani, hol én néztem töltött káposztának az akkori kapcsolatom. Egyébként a másik 2 féllel tisztességesek voltunk, mert nem történt közöttünk semmi, csak majdnem 1 csók meg a célozgatások.

A barátnője valahogy megtudta, hogy velem találkozgat és megszakítottuk a kapcsolatot.

Egyébként próbált keresni melóhelyen, de pont akkor nem melóztam...stb (hosszú)

Eltelt kb 1 év és szakítottam a vőlegényemmel, nem más miatt, hanem mert rájöttem, hogy ez semmire nem jó. Majd ismét úgy hozta a sors, hogy összefutottunk és ő is szakított a barátnőjével és akkor kezdődött 1 új kapcsolata.

Aztán szerelőre volt szükségem és felhívtam. Persze szívesen jött. Aztán megint elkezdett keresgetni és az új barátnője sem volt már meg. Végre összejöttünk :), majd rá 1-2 hónapra kirúgott. Elég érdekes volt, mert azt mondta, hogy nincs meg a tűz.

Mondom jó, akkor én többet barátként sem szeretnék találkozni, mert elegem van, hogy azt érzem amit ezek szerint nem kellene és otthagytam.

Rá pár napra kaptam tőle 1 sms-t, hogy elmennék -e vele korizni. Egész délután azon gondolkoztam megérdemli e, de sosem bántott meg, mindig őszinte volt és felhívtam, hogy igen. Fél órán belül nálam volt és rá azt hiszem 2-3 napra megkérdezte, hogy nem akarok e vele összeköltözni.

Kiröhögtem :), de igent mondtam, mint a jó hülyére ráhagytam. (Ezt később sértésnek vette, hogy nem gondoltam komolyan.) Ekkor 22 voltam és valóban nézett közös albit és össze is költöztünk 2 hónap múlva, addig az én albimba hobóztunk :). Barátnőim tök hülyének néztek, hogy összeköltözök vele. Mondom max mi bajom lehet?! Semmink nincs, keresek másik albit, ha nme tetszik. Erre szerencsére nem lett szükség.

Most 28-29 évesek vagyunk és még mindig ő a legjobb barátom és szerelmem. Megalapoztuk a jövőnket (amennyire a mai világban lehet) önerőből, kemény gürizések árán és most májusra várjuk a 2. babánkat. Első kislányunk másfél éves. Csodás apa és férj, de bevallom anno féltem, hogy az a jó kapcsolat tönkremegy ha szerelemből vagyunk együtt. Eddig még nincs igazam :)

(bocs ha hosszú voltam, próbáltam a rövid verziót leírni)

2010. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam mikor megismertem a férjem.Nagyon szerettem(most is szeretem).28 évesen hozzámentem feleségül,23 év után ma elváltam.
2010. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 duhaj ervin válasza:
100%
Ismertem az oviból,együtt jártunk általánosba,majd egy városba egyetemre.Gólyabál,szerelem,diploma,házasság,2gyerek 20 év együtt,majd elváltunk.
2010. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen láttam meg először egy meccsen. Rögtön beleszerettem:) Kb. 2 hét múlva elhívott randira, persze elmentem. Elkezdtünk járni, de 8 hónap múlva azt mondta, hogy szakítsunk, mert nem bírja a kötöttséget. Teljesen szétestem, ballagtam általánosból, meghívtam de nem jött el (bár ő és néhány jó barátunk utána azt mondta, hogy végig ott volt a kerítésen kívül, csak nem láttam). Próbáltam őt elfelejteni, sokat lógtam a barátaimmal, és egyszer összefutottunk egy parkban. Ő vigyorogva odaköszönt, én meg csak odadobtam egy sziát és mentem tovább a barátnőmmel. Pár nap múlva kaptam egy levelet, és onnantól kezdve kb 1 hónapig csak leveleket küldözgettünk egymásnak. Az utolsó levelében megkérdezte, hogy nem mennék-e át hozzájuk beszélgetni. Sokat rágódtam rajta, nagyon megbántva éreztem magam még mindig, de aztán pár nap múlva elmentem. Életem legjobb döntése volt, azóta is együtt vagyunk, imádjuk egymást, és most várjuk első babánkat. 26N/30F
2010. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

16 évesen ismertem meg, rögtön tetszett, de csak baráti körben dumáltunk. 20 éves voltam, mikor összejöttünk, azóta együtt élünk, 10 éve házasként. Gyönyörű és tökéletes kapcsolat volt, aztán egy ostoba megcsalás tönkretette az egészet. Most próbáljuk újraépítgetni, mert szeretjük egymást, és úgy gondoljuk, megéri. Van egy 1 éves lányunk.

2010. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi egy helyen laktunk,Pár háztömbbel odébb lakott.Az erkélyről integettünk egymásnak akkor még:)

együtt jártunk suliba igaz ő pár évfolyammal felettem volt,,és akkor még csak haverok voltunk.

15 évesen hívott elöször randira és utána 18 voltam mire esküvő lett belőle.Született 2 szép lányunk,majd 11 év után elváltunk.Most is a szomszédom:)

Igaz a szerelem elmúlt és a haverság is.Már csak a szomszédom:)

2010. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!