Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasihiszti- mihez kezdjek vele?

Pasihiszti- mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Nagyon véletlenszerű. Hol a kajával veszekszik, hol az egeret csapja oda, ha épp napja van, hol engem sérteget, és érzéke van hozzá, hogy oda szúrjon, ahol fáj is. Bírom a gonosz humort, de túlzásokba esik. Tudja, hogy alacsonyan van az önbizalmam, de ha kattan nála valami, akkor csakazértis odaszúr, aztán elvonul duzzogni, mint egy ötéves. Eddig kezeltem, de már erősen tele a puttonyom, ha felhozom a témát, azon is megsértődik, mindent úgy kell belőle harapófogóval kihúzni. Ha a véleményem nem egyezik az övével, és levezetem neki, besértődik, igaz később nagykegyesen elismeri, ha tényleg igazam volt. Ha nem, akkor meg hajbókoljak, mert én másképp vagy rosszul láttam... Általában érezni, hogy a körülmények nem tetszenek neki, és nem velem van a baja, mégis rajtam tölti ki. Ha velem van a baja, onnan tudom, hogy nem akarja elárulni...


És itt most apróságokról van szó, mint hogy állítsam a sütőt, mossak fel, és főleg, ki csinálja a házimunkát... Ez újabban a probléma forrása, amíg nem dolgoztam, természetes volt, hogy én vittem, de most egyszerre jött munka és suli, már nem győzöm egyedül. Talán mert itthon dolgozok, azt hiszi, végtelen időm van? Ezerszer leosztottuk már, de ott húzza ki magát alóla, ahol lehet.

Néha meg tudnám fojtani... (ettől függetlenül imádom, és ő is szeret, de ezen nem tudok dűlőre jutni vele). Idősebb nálam, és jópár éve együtt vagyunk már...

21L


2014. aug. 26. 08:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

most olvastam a kommentjeid!

Szado-mazo kapcsolatban élsz, és csak azért nem mersz lépni,mert 6 évet húztál le mellette!

Ha nagyon kezelni akarod, akkor sz..rd le, jobbat nem tehetsz, mivel ez a fajta nem változik, csak idővel megszokod a hisztijeit! Vagy otthagyod!

2014. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, van sok normális, szingli férfi is a világon.

Ha neked egy hisztis "pasi" köll, akkor meg ne picsogjál, vazze!

2014. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ha neked egy hisztis "pasi" köll, akkor meg ne picsogjál, vazze!"


Tömör, lényegre törő, és igaz! :)

2014. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10:48-as nagyon ott van!

Mellesleg szerinted egy ilyen "jóllakott gyerek" pasiból milyen apa lesz?

2014. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértelmezés nem megy...

Akkor betűzöm: NEM EZ TÖLTI KI A MINDENNAPJAINKAT. A szado-mazo-tól meg igazán távol áll. Egyszerűen csak nem tudom kezelni az időszakos sértődéseit.

Most vagy én fogalmazok rosszul, vagy passzolom a kérdést...

2014. aug. 26. 14:21
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 Hát merem remélni, hogy semmilyen, ugyanis mindketten a childfree életet választottuk.
2014. aug. 26. 14:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Ó, hogy oda ne rohanjak a csájldfrí csojsznak.
2014. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nézesd meg magad, mert komoly mentális bajaid lehetnek, ha ennyit gúnyolódsz másokon.
2014. aug. 26. 15:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akár hiszti, akár nem, ha tényleg ilyen, hogy soha, semmi esetre sem ad neked igazat, akkor ez tényleg nem lehet valami jó kapcsolat. Enyhén szólva. Ráadásul még nem is segít neked, mert "hozzászoktattad egy jó élethez"...Szoktatni kell? Magától nem esik le neki, hogy változott a szitu és már te is dolgozol? Az agyam eldobom az ilyen férfiaktól. Nekem is volt ilyen párom, de én egy év után kidobtam, mert nem bírtam a sok hisztit, meg hogy állandóan mindenen megsértődött és egyre rosszabb lett. A végén már beszélni se lehetett vele. Szerintem az ilyen teljesen reménytelen eset. Idővel rájössz te is, hogy csak az idődet vesztegeted.
2014. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!