Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egész nap semmit nem...

Anyám egész nap semmit nem csinál, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Anyukám egész nap otthon ül, akárhányszor bemegyek hozzá mindig a számítógépen játszik vagy emailezik a barátnőivel.


Szinte soha nem mozdul ki, max ügyet intézni, és utána panaszkodik hogy milyen hülyék az emberek. Ugyanígy panaszkodik mondjuk a barátairól is, csak akkor meg arról, hogy ők mit nem csinálnak épp jól, meg hogy ő a helyükben mit hogy csinálna...

Igazából ez engem nem is zavarna, ha utána nem jönne mindig azzal hogy neki mennyi dolga van meg hogy milyen fáradt és hogy neki most pihennie kell.

Plusz néha meg kitalálja hogy készít valami játékot vagy ruhát az unokáinak (nővérem gyerekei), és akkor mindenki teljesen odavan hogy "hú, még erre is van ideje", miközben semmi mást nem csinál...


Most én ezzel mit kezdjek? Próbáljam rávenni hogy legalább mozduljon ki ha már mást nem csinál, vagy hagyjam békén és ne idegesítsem magam ezzel?


2014. jan. 14. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is dolgozik?
2014. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, pedig még nem nyugdíjas.
2014. jan. 14. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Minek foglalkozol ezzel? Miért idegesít? Felnőtt ember, a saját életét úgy éli, ahogy neki tetszik.
2014. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves? ... és akkor sem tudunk hozzászólni, hogy sok-e, vagy kevés! Mit kellene, hogy csináljon, azaz mi az amit nem csinál meg? Ha csak a képmutatása zavar, hagyd a fenébe!
2014. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

56 éves. Igazából részben az zavar hogy rossz látni/hallgatni hogy mások háta mögött milyen rosszindulatú tud lenni.

Meg az is zavar hogy egy csomószor nem is figyel mikor mondok neki valamit mert a számítógéppel vagy a tv-vel van elfoglalva.


(Ezért gondoltam hogy jó lenne ha néha kimozdulna mert akkor lenne valami változás az életében, hátha az egy kis rendszert vinne a mindennapjaiba, vagy valami ilyesmi)

2014. jan. 14. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Köttesd ki a netet vagy ilyesmi.
2014. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy nem hiszem, hogy menni fog, hogy "menj el valahová", közös programokat kell szervezni! Nem színházba, hanem erdőbe, a természetbe! Komolyan!
2014. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukám is hasonló mostanában és én aggódom érte! Attól félek depressziós. Lehet a te anyukád csak lusta, de az is lehet hogy valami lelki baj. Szerintem ne hagyd békén ez nem egészséges hosszú távon. Szervezz neki programokat próbáld kimozdítani ebből a helyzetből.
2014. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy cipőben járunk,egyedül élek anyummal,ő mondjuk főz rám meg mos de ezen kivül nem sok mindent csinál és már kezd nagyon dühitő lenni hogy olyan a lakás mint egy csata tér,és folyamat segítek neki amiben tudok de én egyedül nem tudok mindent megcsinálni ha nem hajlando azt észre venni hogy helyette én csinálom a dolgokat.most komolya mit lehetne vele tenni?
2015. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!