Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen férjem...

Csak nekem van ilyen férjem vagy másnak is?

Figyelt kérdés
Itthon nem csinál meg semmit, mindenre azt mondja, hogy nem tudja, nem ért hozzá, stb, Csak a fűnyírás de azt minden nap nyírná. Sok munka lenne a ház körül, az udvarba, a telken nagy a terület, de a hátsó udvar állt a gazban ember magasságban, míg meg nem fizettem egy srácot, hogy kaszálja le, mivel a férjem nem tud kaszálni. A kerítés tiszta rozsda nem festi le, mikor én akartam nem engedte, a nyulaknak nincs nyúlketrece mivel nem tud csinálni, pedig asztalosiparban dolgozik már 15 éve. A kilincsek minden ajtóról leesnek és még sorolhatnám de nem szeretném.... Ő akarta megvásárolni ezt a házat ekkora területtel, mert neki kell a nagy udvar, én vagy egy panelt, vagy egy kis udvarú családi házat szerettem volna. Nem bír el a területtel nem is érdekli az egész. De eladni nem engedi, hogy másikat vegyünk hallani sem akar róla, az a gond, hogy az udvar hátsó részén vannak telek szomszédok, és látják az ember nagyságú gazt is. Nem tudom mihez kezdjek. Nem egy tinédzser hanem egy 39 éves férfiről van szó!

2014. aug. 23. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem ilyen. Remélem, kielégítő a válaszom. 39 évesen nem sok esély van a változásra. Ha neki még az sem ciki, hogy segítséget hívsz, hát...
2014. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont ilyen, azzal a különbséggel, hogy ő meg mindenbe belekezd, és nem fejezi be. Olyan a házunk, mintha mindig tataroznánk, festenénk benne. Az udvar egyik felén levágja a füvet, ami az utcáról látszik, a másik felén térdig érő gaz van. Igaz, azt csak én látom a konyha ablakból.
2014. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy legyen veteményesünk, hogy termeljünk meg magunknak amit tudunk ültettem krumplit, és most ki kellett szedni, nagyon sok krumplink lett, ő kijött ásóval kiásott három bokrot majd elkezdett kötekedni velem és anyukámmal, azért, hogy bemehessen, hogy neki ne kelljen dolgoznia, egy órába telt a három bokor. Kicsit később bementem megnézni mit csinál, hát be volt feküdve a tv elé. Felhúztam magam nagyon, észrevettem ha valamit kell csinálnia inkább kötekszik mindenkivel csak, hogy ne keljen. A tetőt is javítani kellene, erre is azt mondta, hogy hívjam el apámat, mert ő nem tudja megcsinálni, nem ért hozzá, majd apám megcsinálja. Kutyaházat sem tudott csinálni, ami egyszerűen röhej elgondolkodtam, hogy ha ezeket nem tudja mit keres asztalosiparban egyáltalán?? Egy konyhaszekrényre egy gardróbra is szükségünk lenne, de nem tudja megcsinálni, sőt még lemérni sem tudja, hogy melyik anyagból mennyit vegyek. A munkatársainak pedig nem merek szólni, hogy csinálják meg, az a baj, hogy egyedi méretűek kellenek, de olyan ciki egy asztalost hívni az ,,asztaloshoz"
2014. aug. 23. 17:00
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked ciki, hanem neki. Vagyis neki nem. Beszéltél már vele erről, milyen szerencsétlen?
2014. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Az nagy különbség, hogy asztalos, vagy az asztalosiparban dolgozik ! Sokan nem szeretik a szakmájukat. Én meg láttam olyan asztalisipari gyakorlattal rendelkező idősebb szakit, aki úgy cserélt le egy zárat, ahol a farészt is javítani kellett, hogy a végén a hiányokat üveges gittel tömte be, majd nyállal elsimította !
2014. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Amúgy villanyszerelő a végzettsége, de azt mondja abba nem helyezkedik el mert nem ért hozzá. Egy csomó konnektorunk lóg a falból, egy zárlatos, az előszobámba meg nincs villany! Villanyszerelőt is kell hívnom!
2014. aug. 23. 17:11
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi, minden pasi ilyen. Csodálkozom, hogy nem vetted kezedbe a dolgokat. Ilyenkor szépen fogod, és kihivsz egy ezermester faszit, megállapodsz vele, és mindent rendbe rakatsz. Természetesen amit te megtudsz csinálni és ha van kedved, akkor te is beszállsz. Majd mikor elkészült minden és pampogni fog, hogy kifizettél pénzt, akkor mosolyogva told az orra alá: hát én szóltam, neked nem volt kedved, másnak meg volt.Puszika:D


Következő alkalommal meglesz csinálva,nem kell neked szólnod semmi ilyenért, főleg ha szereti az urad a pénzt:D

2014. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tudom mihez kezdjek."

Semmihez!


Változni már 39 évesen nem igazán fog.

Az én párommal is hajlamos ellustulni, de ha szólok neki, azért odateszi magát, és rendezzük a ház körüli dolgokat.

Van hogy vitázni kell vele, de utána jön, és csinálja velem, vagy ha olyan munka van, amihez ő jobban ért, ő csinálja azt, addig én parajolok....

2014. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem apukám ilyen, azzal a különbséggel, hogy ö belekezd, megígéri hogy megcsinálja, aztán félbemarad.

Megnézi a rossz redőnyt, megcsinálni nem csinálja meg, megveszi a parkettát a szobába, de nem csinálja meg, stb. stb.

2014. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos lusta ,ės ez màr igy is marad.

Vagy te kėrdezö megcsinàlod vagy hivsz aki pėnzėrt elvàlalja a fėrjedre esö rėszėt elvėgzėsėt.

Az ėn fėrjem nem ilyen,de ismerek ilyen lusta embereket akinek csak a kėsz a pihenės stb ėlet kell.

Ha szolsz neki az lesz màr megint kötekszel...majd meg csinàlom.

2014. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!