Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális? Egyik este látta a...

Normális? Egyik este látta a férjem, amikor éppen valakinek a terhesteszt-képét néztem, azt mondta, nem vagyok normális, hogy másnak a pisis fotója érdekel. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom, én úgy szeretem megnézni, esélyeket latolgatni, együtt örülni, vagy éppen vígasztalni, bátorítani...Ti hogy vagytok ezzel?
2010. júl. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia..én is szoktam nézegetni, és engem is érdekel, mert vele tudok örülni :) és ha már az enyém nem pozitív akkor ad egy kis reményt, hogy majd az lesz, van már gyermekem de remélem lesz még több is:) a páromat is ide szoktam hívni néha a géphez és mutattam már neki más tesztjét..mindig annyit mondott csak, hogy de jó:) nem sokára a miénk is hasonló lesz:)
2010. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok szeretek segíteni vagy épp tanácsot adni márha tudok és nagyon szeretek együtt örülni azzal akinek sikerült!nekem is jól esett amikor sikerült és gratuláltak majd az is jól esett amikor arra írtak vissza hogy sajnos el vetéltem!jó az ha vannak még eggyütt érzők!
2010. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális-bár én mar feladtam hogy nekem valaha is lehet gyerekem-de ugyanugy vagyok mint te.Orulok másokkal vagy vigasztalom oket.
2010. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10.49-nek üzenem..szia..na ha feladtad már, hogy babád legyen akkor most fog összejönni..hidd el..az elsővel én is így voltam:)) amikor azt mondtam..hogy jó ha nem hát nem..lombik se sikerült..gondotlam pár év és örökbefogadunk..meg veszünk egy kutyát ..azonnal terhes lettem..elmúlt a gyerekcsinálós stressz és jött a bébi:)
2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, pasi :) nem érti meg az ilyesmit...én is annyira szeretek másokkal örülni, ha írják, hogy sikerült, pláne ha előtte együtt néztük a görbéket vagy azt találgattuk, vajon az a teszt pozitív e :) drukk Neked, remélem mielőbb sikerül Nektek is :)
2010. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én inkább nosztalgiából nézem meg őket,valahogy jó érzés. Mindig eszembe jut hogy örültem a pozi teszteknek, 3 gyerekünk van...de ez a világ legnagyszerűbb dolga, és mindenkinek aki erre vágyik szívből kívánom, hogy minél előbb teljesüljön!
2010. júl. 7. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálunk is csak nem lepisilt teszteket nézegetek hanem pocak fotókat,babaméreteket.Erre a férjem mindíg megjegyzi,hogy mit nézegetem,a saját pocimat lessem stb.De hát ha olyan jó hasonlítgatni:))

28 hetes km.

2010. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,



a 10:49-től kérdezném, mennyit próbálkozott, vagy valami más miatt adta fel?

Én lassan 4éve szeretnék gyereket, (37éves vagyok) de sajnos semmi, viszont magamat ismerve inszem és lombik ki van zárva, mert abba tuti belebolondulok. Mondjuk eddig sem nagyon mértem és teszteltem, mert ahogy elkeztem a hőmérőzést is, fokozatosan rágörcsöltem és minden gondolatom csak ez volt. Átmentem idegbetegbe, amire a kapcsolatom is ráment volna, ha nem hagyom abba, megprobáljuk a természetes utat....................hátha ez segít és összejön a baba.


A kérdésre válaszolva, a pasik nem szeretik ha elöttük zajlanak ezek a dolgok.

Egy időben együtt néztük az Ovu-mikroszkópot , a páfrányokat:):):)de 2-3 hónap után már láttam, hogy terhes számára és inkább kényszer az együtt lét a teljesítés miatt. Olyankor jövök ide is fel, ha nem látja.

2010. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok. Alapból én is abból indultam ki, hogy pasi, és egy másik bolygóról jött!:-) Véletlenül látta meg, de én sem szólok, amikor órákon át lego-alkatrészeket keres a neten...
2010. júl. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!