Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Hogy kezeljem a helyzetet? Lehet kicsit hosszú lesz, de ha gondolod olvasd el, hátha tudsz tanácsot adni.

Figyelt kérdés

Férjemet felhívta a nevelt lánya,/hol nevelte,hol nem/hogy mivel itt koleszos a délutánokat itt töltené vele, és a vasárnapot is!

A vele, azt jelenti,hogy beülnek a gép elé, és semmivel nem foglalkoznak,se a kicsivel/közös/se velem, csak ülnek és gépelnek!

Nekem viszont elegem van ebből,igaz régen volt nálunk de nem is hiányzik,nekem semmi kapcsolatom vele a köszönésen kívül.Az elején próbáltam de elutasított,most pedig akkor lássam ha hívom!A kicsi lányomat is csúfolta,ha mégis itt volt nyakon tudtam volna vágni.

Légyszí ne olyan tanácsokat adjatok,hogy legyek türelmes, hagyjam had jöjjön, mert én élek benne.A férjem a kicsivel se foglakozik, akkor se ha éppen itthon van, de a neveltnek mindig ugrál, és ebből van elegem.

Volt,hogy nem volt pénzük és szerettünk volna neki valami játékot venni, de hát elhalasztottuk, mert nincs rá.DE még aznap lett a neveltnek MP3-ra/mert ki adjon rá szegénynek/...amiért azóta is haragszom.Hiszen amit a sajátjának akartam talán 600ft volt, az mp3 azért nem 2 ft volt.

Néha úgy veszem észre ő fontosabb mint a sajátja.Ahogy hozzá áll....beszél róla stb.A kicsiről mintha egy idegen lenne, róla meg mintha az atya úr Isten!

Ha ez így marad elhagyom!!!!!!!!!

Véleményeket szeretnék, bár mérgemben nem tudom érthetően írtam-e.


2010. jan. 14. 14:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ezt mondta neked?ez nem normális..ez tuti.bar nem biztos,hogy lenne koztuk valami,de azert durva,hogy kiraknak titeket a nevelt lanyert.en abba a pillantban pakoltam volna tuti.sztem egy idore koltozz egy a babaddal,hatha majd megjon az esze,es akkor talan megvaltozik,mert ha hagyod ezt,a vegen ugy jossz ki majd ebbol,hogy te vagy a szemet,mert szet akarod szedni oket,stb...gondolkodj ezen...ha dontottel,es van kedved ird meg a fejlemenyeket
2010. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
igen akarta a babát, és kis tesót is akar....de így én nem szeretnék még egyet....
2010. jan. 14. 16:29
 23/29 A kérdező kommentje:
Ja és nem mérgében mondta amit mondott, teljesen nyugodtan hidegen közölte, ha elmegyek ő nem jön utánam, a gyerekre is ezért mondta,hogy majd ekkor-akkor megnézi.....de a nevelthez szaladni kell ha füttyent....
2010. jan. 14. 16:31
 24/29 anonim ***** válasza:
hát ha ilyeneket mond akkor nem hiszem , hogy igazán szeret. ha jót akarsz tényleg nem szülsz még egy babát, és átgondolod a mostani kapcsolatodat is a férjeddel.
2010. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nézd, azt hiszem amiben laktok, az közös lakás. neked ugyanolyan beleszólásod van abba, hogy mi történjen benne, mint neki. Ha téged zavar egy állandó látogató, akkor igenis zavar, ezért nem kéne hogy jöjjön. Hetente egy délután szerintem teljesen elég lenne.


Az a helyzet hogy a férjed a te véleményedet teljesen figyelmen kívül hagyja. A férjed nem szeret, ez a helyzet, sajnálom. És a gyereket sem szereti.


A 17 éves lány, már nő. Olvassátok az itteni kérdéseket, 15 éves lányok javában szexelnek, úgyhogy szerintem nem kizárt a bimbózó románc. Az ilyen korú lányok nem a nevelőapjukra kíváncsiak, hanem pasizni szeretnének, barátnőkkel lógnak... nem egy számára "vénemberrel" gépeznek. Ez nem normális.


A férjed megmondta hogy nem kíváncsi rád. szerintem ennél egyértelműbben nem lehet megmondani neked, hogy sajnálom, de kolonc vagy a nyakán. Én már most elköltöznék a helyedben. Van hova? Ha igen, akkor nem is értem mire vársz még.


ne haragudj, eltűri, hogy a kishölgy levegőnek nézze a feleségét, hát ez mindennek a teteje. Ha valaki bunkó a párommal, akkor én sem keresem a társaságát, nem igaz? Mégis mire fel... Szerintem téged ennél jobban nem is nagyon lehet megalázni. Az a férfi aki megcsalja a feleségét, az is megalázza, de általában ők legalább nem akarnak nyíltan fájdalmat okozni a feleségüknek. Érted. A te férjed meg simán nyíltan kényszerít ilyen megtűrt megalázott szerepbe, mert hagyja, hogy a nevelt lánya kihasználja őt és bunkó legyen veled.


Szerintem itt több van apa-lánya viszonynál. Sajnos. Vagy több lesz.


Költözz el!

31/N

2010. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A lakás albérlet:(

De nagyon sokat úgy látsz ahogy mondják is....

Volt hogy olyan hangon beszélt velem, hogy az éppen pár napra jött szüleim még az érkezés napján hazamentek:((

Hozzájuk tudnék menni, hirtelen nincs más:(

2010. jan. 14. 17:17
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez esetben nagyon sajnálom :(:( Remélem nem gondolta komolyan, amit mondott :(:( Kistesót ezek után? Sosem szoktam véleményt mondani amég meg nem hallgatom mindkét fél véleményét, de szerintem nincs arra ok, hogy valaki ne akarja csak fél évente látni a gyermekét :(:( Tényleg nagy bűntudata lehet a nagyobbal kapcsolatban, ha ennyire kivételezik vele. Én azt mondom pár napra cuccolj el, hátha észbe kap, hogy foglalkozhat a nagyobbal is, de akkor ugyanannyit foglalkozzon a ti babátokkal is, ez így korrekt.
2010. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Akar gusztustalan akar nem,bizony itt vmi kezdo romanc van kialakuloban(hogy ki reszerol es kinek a beleegyezesevel az mindegy)sajnos,nem ez lenne az elso eset a tortenelemben...!Irtad hogy van hova menned,talan az lenne a legjobb megoldas.Hiszen fiatal vagy,ujra tudsz meg kezdeni mindent...de ha rajtakapod majd oket bizonyos helyzetben(mert lehet olyan is lesz)az nagyon fog fajni!Kezdj uj eletet!Sok sikert!
2010. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

NE a csajra haragudj, a férjeddel beszélj!

kommunikáció!

2010. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!