Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Hogy kezeljem a helyzetet? Lehet kicsit hosszú lesz, de ha gondolod olvasd el, hátha tudsz tanácsot adni.

Figyelt kérdés

Férjemet felhívta a nevelt lánya,/hol nevelte,hol nem/hogy mivel itt koleszos a délutánokat itt töltené vele, és a vasárnapot is!

A vele, azt jelenti,hogy beülnek a gép elé, és semmivel nem foglalkoznak,se a kicsivel/közös/se velem, csak ülnek és gépelnek!

Nekem viszont elegem van ebből,igaz régen volt nálunk de nem is hiányzik,nekem semmi kapcsolatom vele a köszönésen kívül.Az elején próbáltam de elutasított,most pedig akkor lássam ha hívom!A kicsi lányomat is csúfolta,ha mégis itt volt nyakon tudtam volna vágni.

Légyszí ne olyan tanácsokat adjatok,hogy legyek türelmes, hagyjam had jöjjön, mert én élek benne.A férjem a kicsivel se foglakozik, akkor se ha éppen itthon van, de a neveltnek mindig ugrál, és ebből van elegem.

Volt,hogy nem volt pénzük és szerettünk volna neki valami játékot venni, de hát elhalasztottuk, mert nincs rá.DE még aznap lett a neveltnek MP3-ra/mert ki adjon rá szegénynek/...amiért azóta is haragszom.Hiszen amit a sajátjának akartam talán 600ft volt, az mp3 azért nem 2 ft volt.

Néha úgy veszem észre ő fontosabb mint a sajátja.Ahogy hozzá áll....beszél róla stb.A kicsiről mintha egy idegen lenne, róla meg mintha az atya úr Isten!

Ha ez így marad elhagyom!!!!!!!!!

Véleményeket szeretnék, bár mérgemben nem tudom érthetően írtam-e.


2010. jan. 14. 14:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg fontos hogy ki hány éves mert ez kicsit gyanus!
2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

A férjem 40 a lány17.

Közös program nem megy,már próbáltam,mert a lánynak sosincs kedve, és a férjem inkább ilyenkor azt mondja akkor maradunk.De olyan program tetszene neki ahol csak ketten vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!Mert ezt már mondta,hogy elmehetnének beülni colázni,vagy egy hétvégére valahová ketten......na azt tudja meg, velem sem volt soha, és azt hiszem elég hülyén jönne ki.Velem egyáltalán nem akar 1 levegőt szívni!!Én 3 évig próbáltam hogy valami kapcsolat legyen de ő elutasított a férjem sem próbálta sose meggyőzni,hogy jobb lenne..Tavaly még a "kislány" I love you -s leveleket is hozott.............

2010. jan. 14. 15:38
 13/29 A kérdező kommentje:
Vagyis azt tudjam meg...
2010. jan. 14. 15:38
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ez egy kicsit furi. Ne haragudj a kérdésemért de biztos nincs köztük valami? :(
2010. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a férjem azonban mindig ideges és ingerült, ha erről kellene beszélni.Igaz a lány és kedves családja azt mondta anno,hogy így vagy úgy úgyis szétmar bennünket....én küzdenék ellene de a férjem nem....
2010. jan. 14. 15:42
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
A velemenyem az tovabbra is,hogy van köztük valami.De az is lehet,hogy a ferjed erez iranta valamit,a lany nem is tud rola.De az idö teged igazol.Azert figyeld öket.
2010. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem marhaság, hogy van köztük valami, egyszerűen bűntudata van a férjednek, amiért otthagyta az előző családját. Tudja, hogy a lánynak amúgy sem ő az apja és őt meg apaként szereti, és nem akarja, hogy a második apját is elveszítse. Szerintem mindössze ennyi.
2010. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Utolsó!

És azt mivel magyaráznád hogy a közös gyermekkel meg nem foglalkozik?

2010. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ezt én meg is érteném...de amikor beszéltünk erről, akkor csak annyit vágott a fejemhez,hogy akkor ellehet menni,majd félévente vagy évente eljön a lányt megnézni....akkor mennyire szeretheti a sajátját?? Vagy többet ér a neveltje aki csak akkor beszél vele,ha pénz kell mint a sajátja??Ha elküld akkor nem lesz bűntudata?Csak a más gyereke miatt van???
2010. jan. 14. 15:55
 20/29 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megharagudott rátok. Nem is értem miért vállalt babát, ha egyszer nem szereti. De már ne is haragudjatok, attól, hogy otthon nem mennek jól a dolgok elég bizarr arra gondolni, hogy viszonya van egy nála sokkal fiatalabb lánnyal, akihez ha nem is vérségi, de rokoni kapcsolat köti.

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de akarta ő ezt a babát? Vagy ezt a látogatós dolgot csak mérgében mondta? Az is könnyen lehet, hogy nem gondolta végig, azonban ha komolyan gondolta egyszerűen nem értem miért akart kisbabát. Várta egyáltalán?

2010. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!