Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kiborítanak...

Mit csináljak? Kiborítanak lassan!

Figyelt kérdés

Június végén végeztem a suliba, érettségim, ECDL vizsgám van, két nyelven beszélek, vakon gépelek.

Azóta keresek állást, több mint 50 helyre adtam be az önéletrajzomat, eddig 1!!! helyre mehettem állásinterjúra, amire felesleges volt, mivel előre el volt döntve (excel próba feladat: nem lehetett módosítani fájlt, szóltam, de a válasz az volt, így meg kell tudni csinálni...).

Gyakornok vagyok egy újságíró cégnél, most kezdtem, 3hónap múlva ha elégedettek, akkor felvesznek. Itthonról dolgozom, ingyen.

Beregisztráltam a héten a munkaügyi központba...

OKJ-s tanfolyam szeptemberben kezdődik. Az mellett tudnék dolgozni, de az iskolába kell a pénteki nap, így van ahol az a baj...

A testvérem két naponta felhív, hogy kaptam-e már állást... (vidéki vagyok, pestiek vissza se jeleznek...).

Végre ezen kívül másról is tudtam vele beszélgetni és kicsit abbahagyta, erre a barátom kezdte el...

Komolyan nagyon rosszul érint, hogy nem rajtam múlik. Őket az ismerős bevitte melóhelyre és azóta ott vannak, sosem voltak interjún, nem kerestek állást. Illetve a barátomnak férfi keresett, hiányszakmája van... Ezzel nem tudom felvenni a versenyt. Pont neki mondtam, hogy kiborít a tesóm, erre most ő...

Normális munkát keresek, ők olyanokat ajánlanak, amikhez nincs végzettségem, gyakorlatom vagy anyuék se engednék hogy olyan munkát végezzek (pultos, csapos éjjeli bárban)... Ők nem piszkálnak, tudják milyen itt.


2014. aug. 15. 19:10
1 2
 11/19 KlenDie ***** válasza:
70%
Hagyd ott a fenébe Magyarországot! Tudom ez most sokaknak nem tetszik, de tény egyszerűen nem tudsz ott mit kezdeni nevetséges az egész kockáztass menj külföldre dolgozz pár évet kint és utána menj haza én is ezt csinálom.
2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az ilyen báros-pultos dolgokon kívül, kb minden érdekel. Asszisztensnek is jelentkeztem már, 3!! volt testi nyitottság szükséges válaszú...

Szeptembertől megyek is, az hiányszakmás lesz, de addig ők piszkálnak...

A szüleim tudják milyen nehéz erre felé normálisat találni, ezért ők nem is piszkálnak, sőt támogatnak.

2014. aug. 15. 19:55
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi más a gépen, vendégfiók volt. Net se volt amúgy rajta. Aztán cégen belül felvettek valakit...
2014. aug. 15. 20:07
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Windows intéző minden gépen van, mivel a windows alaptartozáka. Ha nincs kirakva az asztalra ill. tálcára futtatással/parancssorral el tudod indítani, valamint a sartmenü/kereséssel...
2014. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de annyi időm nem volt, felettem állt a csávó és mondta, hogy csak a feladatot csináljam... :S na mondom ez el van döntve, csak mégis látszódjon szabályosnak
2014. aug. 15. 20:11
 16/19 A kérdező kommentje:

Úgy védett, hogy kiírta hogy felhasználói beavatkozás szükséges a fájt módosításához és hiába csináltam meg a feladatot nem engedte megtartani..

De ez most amúgy nem a témához tartozik!

2014. aug. 15. 20:27
 17/19 anonim ***** válasza:
az ECDL lósz'r a 2 nyelvben kételkedem és magában az se ér semit
2014. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mert, ne haragudj, mid volt érettségi után 1,5 HÓNAPPAL 19évesen???

továbbtanulok, de a tanfolyam nem kezdődik szeptember előtt!!


nyelvi előkészítőbe jártam, ker-marketing orientációval, kötelező volt középszinten mindkettőből érettségizni, angolból emeltet tettem.. hihetetlen...

ja és a stílus: amilyenbe írsz, én is úgy válaszolok!

Akikkel beszéltem privátba, azok tudják ezt.

2014. aug. 15. 21:34
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát teljesen megértem a helyzeted, egyszerűen hihetetlen, hogy az ember nem talál manapság normális állást néha még szakmával sem. Barátnőm egy éve érettségizett, pénzügy-számvitel okj-t csinált van nyelvvizsgája is angolból és sehova se vették fel mert vagy diplomát kértek, vagy gyakorlatot vagy a csókosokat nyomták be az üres posztokra. Egyedül újságkihordóként talált egyelőre állást, de hát olyan keveset fizet, hogy esélye sincs szülői támogatás nélkül fenntartani magát. Minden esetre kitartást, és ha van lehetőséged menj ki külföldre főleg ha nagyon jól beszéled az angolt vagy a németet.

2014. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!