Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan időszerű lenne egy...

Lassan időszerű lenne egy "családi apró-cseprő viták" kategóriának, nem?

Figyelt kérdés
A férjem ezt mondta, a feleségem azt csinálta, eldugta a kulcsot, nem hozott sonkát, nem akar kirándulni, ma egész nap aludt... csupa apróság, amit igazából csak azért írnak ki, hogy leeresszék a gőzt, választ nem is lehet rá írni, mondjuk nem is megoldást keresnek, csak igazolni akarják, hogy nekik volt igazuk. Talán lehetne inkább ez a kategória címe "ugye nekem van igazam"
2014. ápr. 21. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen ezt én is díjaznam, nagyon idegesítő!
2014. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A mai kedvencem egyértelműen az a kérdés volt, amiben egy nő kifejtette, hogy folyamatosan sír amióta a kisfia meg a férje elmentek LOCSOLKODNI, hogy hagyhatták őt egyedül egész délelőtt. Ne félj, írhattál neki akármit...
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez jó ötlet, legalább nem rabolja itt a helyet a tényleg segítségre szorulók elől ez a sok óvodás szintű civódós kérdés (amit a saját párjával kéne megbeszélnie)
2014. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Támogatom! :D Igaz, én élvezném olvasni mert néha annyira butaság az egész hogy az már vicces.
2014. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Igaz, de akkor direkt abba a kategóriába mész nézelődni. Itt meg még néha el is sikkad a semmitmondó +címe" miatt pl. "Mit tennétek a helyemben?"
2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Kellene mellé egy "ugye, milyen hülyék a szüleim?" kategória is a meg nem értett, szenvedő tiniknek.
2014. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

És miért kell ezeken idegeskedni?

És miért kell minden kérdésre válaszolni?

Nem hinném, hogy valaki szegez fegyvert rátok, hogy megválaszoljatok mindent.

Főleg nem egy szerencsétlen valakinek, aki otthon sír, mert hiányzik neki a családja, idejön segítséget kérni, itt meg az idegbetegek rátámadnak, és elhordják mindenfélének.

Én meg egy olyan kategóriát hoznék létre, ahova az agybajosok írhatnak be, és úgy, és annyit veszekedhetnek egymással, amennyi jól esik nekik.

2014. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, megint ninc otthon a férjed? :D :D
2014. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!