Az én nevemet a szüleim választották, de nagymamámnak nem tetszett (am Alexandra lettem volna), de megváltoztatták, így az a keresztnevem, mint anyukámnak :)
20/L
2010. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
12/29 anonim válasza:
Bár nekem még nincs gyermekem, ezt elfejetettem írni :)Utolsó voltam :)
2010. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
13/29 A kérdező kommentje:
Köszi a sok gyors választ. Még irhattok...Nálunk is próbálkozik nagymamám nevet adni a megszületendő kislányunknak, de nem egyezik a mi elképzeléseinkkel...
2010. jan. 13. 21:15
14/29 anonim válasza:
Mi valasztottuk a neveket a ferjemmel, bar nekunk meg csak a nevek vannak meg :)
A csaladnak ebbe nincsen beleszoloasa, mi leszunk a szulei.
2010. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
15/29 anonim válasza:
a kisfiam nevét a férjem választotta, amint teherbe estem azonnal mondta, h érzi fia lesz és Ádám lesz a neve
próbálkoztam megváltoztatni, de semmit nem tudtam ellene felhozni, igyhát maradt Ádám, akkor semleges volt a név, most már szeretem
a lányunk nemsokára megszületik, az ő nevét ketten választottuk ki, közösen, Abigél lesz
2010. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
16/29 anonim válasza:
Első fiamnak én, másodiknak az apukája.
2010. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
17/29 anonim válasza:
Közösen a férjemmel. Volt több variációnk is, de ez a családnak is tetszett. Viszont olyat nem választottunk volna ami nekik tetszik nekünk nem, pedig próbálkoztak. :)
2010. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
18/29 anonim válasza:
nekünk még nincs babánk, de egyszer, viccből, mikor még nem is voltunk együtt, a 7es buszon ültünk egymással szemben, és kb egyszerre mondtuk, ha lányunk lesz, akkor csakis Viktória lehet :) szerintem szép név. (nomen est omen :)
második névnek a nagyim nevének egyik változatát szeretném adni (Gréta)
az én nevem asszem anyum választotta. nagyon szeretem :) mmint mindkettőt :)
2010. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
19/29 anonim válasza:
Én egy reggel felébredve tudtam hogy mi lesz a neve a kicsinek,mondtam a páromnak hogy Laura lesz és kész,persze mindenkinek tetszett,csodálatosan illik hozzá,nem tudom ,megálmodtam ,ahogy azt is hogy milyen lesz,szőke,kék szemű,göndör hajú,és tényleg az,pedig mi barnák vagyunk,barna szemmel.A fiamnál is így volt mondtam hogy Noel-nek kell hogy nevezzük,de a párom nem ment bele,Kristóf lett,a mai napig bánom hogy a szülőszobán kimondtam,valahogy nem neki való.
2010. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
20/29 anonim válasza:
Mi a férjemmel. Egész pontosan a férjem választott lánynevet, én pedig fiúnevet. Lány lett és a Maja Lili nevet kapta. :)
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!