Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felszoktátok hívni felesége...

Ti felszoktátok hívni feleségeteket/férjeteket a munkahelyén napközben pár perc erejéig? Titeket zavar?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 13:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
13. vagyok. Mi is megtehetnénk, hogy cseverésszünk nap közben, de mi munkaidőben inkább dolgozunk, a magánéletünket munka után éljük. Ritkán persze előfordul, hogy rácsörgünk egymásra, ha nagyon ráérünk, de nem jellemző.
2014. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Mi is szeretnenk munka után, de nem nagyon megy..


A férjem jelenleg fél8 ra ér haza, és ezért már összetesszük a kezünket, eddig i kább a 10óra, fél 11 volt a reális( igaz csak 8:45kor indul, de ez rajtunk nem segít)

Persze amikor végre hazaérne időben, akkor én érek haza 9, fél 10 kor.

Így hétvégen beszélhpgetnenk, de akkor mindig program van, vagy hozzánk jönnek vagy mi utazunk..vagy esküvő, vagy nyaralás( mert az nalunk csak 7vége, mert egyikünknek sincs szabadnapja( vállalkozás)


Mostanság a kommunikációnk nagy része munkaidőben, a kieső időben történik chaten, vagy a kocsiban utazáskor..

2014. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%

Megdöbbenve olvasom,hogy csak akkor hívjátok fel,ha fontos,meg azt is gyorsan megbeszélitek.

Napi 2x beszélünk férjemmel telefonon napközben.

Kb. 5-10 percet,ahogy időnk engedi.Semmi fontos nincs ilyenkor,csak jólesik tudni mi van a másikkal,hogy telik a napja stb...

2014. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

23

Sajnos nem mindenkinek engedi a munkahelye..

22-es vagyok

Az előzőnhelyemen speciel tilos volt telefonálni, el kellett tenni antelefont, lenémított állapotban, a scaládtagok tudták a helyi számot ha gáz volt elértek(volt rá példa) vagy ha valami volt külön engedélyt kellett kérni.

Bár a pisiléshez is szólni kellett, pedig egyébként teljesen emberi ehly volt, az utóbbiért sak azért kellett,hogy ne keressenek, ha úszik a pálya...és egyszerre ne menjen több ember.. Szünet nem volt .

2014. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
én nem csak hogy felhívom ha akarok valamit, hanem rendszeresen be is ugrom hozzá munkaidőben. mivel kötetlen munkaidőben dolgozik így a kutyát nem érdekli, még sosem szóltak érte a 7 év alatt.....másnak jár az óránként 5 perc cigi vagy kávészünet, az én férjem meg telefonál....kit zavar?
2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mi naponta többször is beszélünk telefonon, persze amikor ráér akkor veszi fel, vagy visszahív amint az ideje engedi. Sajnos vannak napok amikor csak alva látjuk egymást. 1-2 percre mindenkinek ideje van. Más cigiszüntetre jár, mi telefonálunk :)
2014. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#23


Nagyon nagy szerencsétek van, sajnos mi sem tudunk beszélni nagyon. Ő amúgy is egészségügyis 12 órázik és ha kivonul akkor ugrik néha a fontos beszélgetés is. :(

2014. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Igen, fel szokott hívni, amikor szünete van. Szeretjük egymást, és jólesik hallani pár perc erejéig. Évek óta vagyunk együtt, de még mindennap mondjuk, hogy "szeretlek"

:)

2014. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ok nélkül minek? Nem vagyunk telefonon csacsogós típusok. Egy kolléganőm beszélt naponta órákat a férjével, minket az se zavart, a munkáját pedig úgyse végezte el helyette más :) Nekem azért fura volt kissé, de kinek mi a jó...
2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Engem minden nap felhív a párom, amikor szüneten van. Munkahelyemen ez nem gond, senkit nem zavar, tudok közben dolgozni. Mivel hétköznap csak este látjuk egymást, így jó napközben is váltani pár szót és jólesik, hogy gondol rám és felhív. 28N
2014. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!